Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ssedays hayirli olsun canim cok sevindim hayirlisiyla ilerlesin gebelik sürecin. Bizlere de dua etmeyi unutma. Aksqm takip ediyordum ise gelecegim icin uyudum simdi gordum msjlari. Cok mutlu oldum senin adina.

Kız sabah yaptığım test sizce çook silik de olsa bi çizgi var mı? Yoksa bana mı öyle geliyor? Biraz dikkatli bakmak lazım ama

Eklentiler

• IMG_20220217_103950.jpg
    180,5 KB · Görüntüleme: 63
ssedays hayirli olsun canim cok sevindim hayirlisiyla ilerlesin gebelik sürecin. Bizlere de dua etmeyi unutma. Aksqm takip ediyordum ise gelecegim icin uyudum simdi gordum msjlari. Cok mutlu oldum senin adina.
Canım çok teşekkür ederim vallahi dün hepinizin adına dua ettim insallah güzel haberlerinizi alırız ard arda

Canım kan sonucum 120.52 çıkmışşşşş sence iyi mi değer
Ay çok iyi kuzumm muhteşem hadi gözün aydın cook sevindimm benim adet günü veya bi gün öncesi 56 çıkmıştı çok çok iyi güzelce yükselsin insallahh❤❤
Ama nasıl sevindim halay ekibi gelsin

Ay çok ama çok sevindim canım sağlıkla ilerlesin gebeliğin inşallah sağ salim kucağına al evladını Allah'ım inşallah bizlerede tüm isteyenlere nasip etsin amin

Hayırlı sonuçlarla gel inşallah canım benim benim bat yarın şimdi kaset yaptım sonuç negatif bu ayda olmadı maleseff
Her şeyin hayırlısı canım bak benim teste negatif çıktı ama umudumuzu kaybetmiyoruz neydi kırmızıları henüz görmedik dur bakalım Gün doğmadan neler doğar bu ay olmazsa bir dahaki ay olur Allah ne zaman izin verirse Rabbim ol der olur verir canım Hiç canını sıkma sen Belki geç döllenmede canım benim 10 günü geçtiğinde Çok Çok Çok silik çıkmıştı ilk gebeliğimde Hatta Sağlık ocağındaki eve bana sen hamile değilsin canım bile dedi Ama Rabb'im Ol deyince oluveriyor hamileydim

Muhtemelen 6. haftadasın canım bende bu hafta sonu kontrole gideceğim. Sağlıkla alalım inşallah kucağımıza. Yalnız ben 4. haftadayken 1000 üzerindeydi Beta HCG şaşabiliyor mu acaba böyle
Seninki benden muhtemelen daha erken. Doktora gidince anlarız zaten. Ben yarın gideceğim gibi görünüyor. Benimki erken gebelik sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…