Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bata 3 kala test yaptım negatif cıktı 🤦‍♀️ geçen kinde döngüm cok kısaydı 21-22 günde oluyordum bat günümü 8 gün geçince beta hcg 79 la ögrendim birde ikiz oldugu halde o kadar düşük degerle ögrendim gecikmeme göre düşüktü. yumurtlamanın 20.günüydü bu sefer 11. Gününde yapmıs oldum. Erken mi yaptım acaba? Reglime 2 gün kaldı bat 19 subat hiç belirti yok adete yada gebeliğe dair bir tek gögüs ucu değişikliği o kadar. Digeri dede adetim. Gecikince belirtiler olmustu zaten bende( bu arada önceki hamileliğimde ikizlerimin kalbi durdu yani bu ilk bebeğim olucak)
Ben de geçen 11. Günde yapmıştım ama negatifti bugün tekrarladım varla yok arası bi şey var gibi. Bence sen de umutsuzluğa kapılma regl gelmedikçe umut vardır. Benim de o kadar çok regl belirtim var ki. Ha oldum ha olucam modundayım

Ay testin kağıdını çıkarıp yanıma aldım iş yerinde gün ışığında çekmeye çalışcam bi de 😂 gerçekten delirdim artık 😂 inş görünür biçimde çekebilriiiimm
İnşaAllah canım yarın yine test yap varsa cizgi azda olsa koyulasır. Cidden cok stres yaptım ben daha ilk aydan ya resmen geri döndüm ilk zamanlara. Heryerim agrıyo hiç birseye odaklanamıyorum sanki sinirlerim bozuldu cidden benim galiba

Ben de geçen 11. Günde yapmıştım ama negatifti bugün tekrarladım varla yok arası bi şey var gibi. Bence sen de umutsuzluğa kapılma regl gelmedikçe umut vardır. Benim de o kadar çok regl belirtim var ki. Ha oldum ha olucam modundayım
Ya benimde en sinir oldugum sey benim regl belirtim olmuyo pat diye bşr bakıyorum regl olmustum haberim bile olmuyo ben kanı görene kadar agrım bile baslamıyo tabi sonra agrıdan yatak döşek yatıyorum ama o zamana kadar vucudum hiç tepki vermiyo yani ben adet olurum da diyemiyorum suan

Benim bat 19 Şubat idrarında falan koku yok zaten o kokuda çok sonra çıkmıştı diğer hamileliğimde birde şeyi çok merak ediyorum acaba bir insan her gebeliginda aynı belirtileri mi yaşar .
Benim tahminim doğru çıktı erken regl oluyorum bu ay da gitti malesef inşallah senden güzel haberler alırız canımm takipteyim🌸

Öyle böyle derken doktora gidemedim canım
Başka işler oldu derken tahlil yine yaptım 9bini geçti şükür 6 hafta sanırım
Muhtemelen 6. haftadasın canım bende bu hafta sonu kontrole gideceğim. Sağlıkla alalım inşallah kucağımıza. Yalnız ben 4. haftadayken 1000 üzerindeydi Beta HCG şaşabiliyor mu acaba böyle

Kizlarrrr gunaydin 5 dk icinde cikti 😵‍💫😂😂😂 Ben şook cebime koymuştum iyi ki bakmışım 🥰

Eklentiler

• 24F4373B-001A-4A3D-BECD-068EB160AAEA.jpeg
    24F4373B-001A-4A3D-BECD-068EB160AAEA.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 81
  • 90EE5F35-D4D4-4F8B-A3AE-EF0E28341DD1.jpeg
    90EE5F35-D4D4-4F8B-A3AE-EF0E28341DD1.jpeg
    28,4 KB · Görüntüleme: 84
Yanlış olma ihtimali var mıdır çok korkuyorum eşimi boşuna heveslendirmek istemiyorum dün test alayım demiştim daha bekle geçsin biraz dedi 😵‍💫🥰
bat ne zaman kasetlerde 20 altı değerde çıkabiliyo elinde başka marka varsa dene tekrar yada en kesin çözüm için kan ver bence

X