Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kıyamamm değerin çıksın sonra kese için heyecan gelecek sonra kalp atışı için artıkk uykusuz geceler yeni başlıyor
Olsun ya uykusuz gecelerim hep acaba tuttu mu oldu mu demekle geçmişti bu tatlı telaşa yeter inşallah herkes sağlıkla kucağına alır bebişlerini senin ne durumda bebiiiiiş

Olsun ya uykusuz gecelerim hep acaba tuttu mu oldu mu demekle geçmişti bu tatlı telaşa yeter inşallah herkes sağlıkla kucağına alır bebişlerini senin ne durumda bebiiiiiş
Öyle canım seni çok iyi anlıyorum, artık o bekleyişler bitti allahin izniyle. Amiiin amiin inşallah en kısa sürede Allah isteyen herkese nasip etsin
Benim ki en son artist gibi duruyordu Pazartesi günü

Inşallah kuzum yaa vallahi ne kadar uzulmicem desemde çok uzuluyorum
Anliyorum seni canım benim uzun süre bekleyen biri olarak. Bi problemin yoksa eğer şükür bi evladım var diye kabullenişle devam etsen mesela hayatına, hem o üstündeki baskı da gider. Çünkü insan neyi çok istiyorsa daha da geciktiriyor işte istemeden Normal hayatın döngüsü diyerek mesela korunmadan devam edeceksin ama akışına kapılarak. Belki senin mucizen de o rahatlamadan sonra gelir

Hayırlı sonuçlarla gel inşallah canım benim benim bat yarın şimdi kaset yaptım sonuç negatif bu ayda olmadı maleseff
Hiiiiç üzülme canını sıkma eminim ki önümüzde ki ay daha çok hırsla çabalayacaksın Hamişlik haberini buradan alacağım eminim
Dualarım seninle kuzum yukarda açıklama yaptım neler yaptığıma dair canım oku onlarıı

Orası öyle inanırmısin dua ederken bile utana sıkıla ediyorum bi evladım var daha hiç evlat sahibi olamayanlar var ama çok istiyorum allahım kardeşsiz bırakma diyorum sonra hiç evladı olmayan kulların var benide aralarına kat duamı kabul et diyorum ama inan biliyosun sende hüsrana uğramak çok çok zor bi durum koca bi ay bekliyosun sonuç sıfır.
Saol kuzum inşallah bakalım artık avokado yapıyorum şimdi sıra havuctaaa en azından o daha ucuz

Ben seni çok iyi anlıyorum canım özellikle hastane kapısından çıkmayan biri olarak. Bunun ilki ikincisi olmaz insan deneyip üzülünce yine aynı şeyleri hissediyor ki. Sadece oyalanabilecegin bi evladin var kafanı dagitabilecegin o manada söyledim. Allah o minik kuzuya da bi kardeş versin bi an önce insallahh o da çok istiyordu biliyorum. Masum yavrunun hatrina bi an önce kardeş versin Allahim insallahhh❤❤

Teşekkür ederim güzelim allah razı olsun sağlıcakla kavus sende mucizene insallah

Sonra tekrar pozitifler dönüp negatiflere destek olsun
Ay sinirlerim cok bozuk güldüğüme bakma. Hani deliler olur ya bazen öyle oluyorum bebek konusunda. Bşrde eşim zorla yeniden bu fikri bana kabul ettirdi aksamda diyo ki takma bu kadar akısına bırak böyle stresle olmaz diyo adam relax ya aylarca kaç tane test yaptım ben en son artık hamileysemde geç ögreneyim moduna girip test yapmayı bırakmıştım ama tabi aklımdan cıkmıyordu o ayrı simdi yine aynı cukura düşmüş gibiyim ne saat geçiyor ne günler. Tıp artık iyice ilerlese yumurta döllendş diye de hemen pat diye anlasılabilse cok. Güzel olur akıl kalmıycak yoksa bizde ben diyeyim

Canım sen bugün yapacak mıydın test? Ben dayanamadım yaptım ve hayal görmüyorsam çoook silik bi çizgi gördüm

Kız bir at resmi belki bizde görürüz bende dün yaptım net negatifti

Kızlar bata 3 kala test yaptım negatif cıktı geçen kinde döngüm cok kısaydı 21-22 günde oluyordum bat günümü 8 gün geçince beta hcg 79 la ögrendim birde ikiz oldugu halde o kadar düşük degerle ögrendim gecikmeme göre düşüktü. yumurtlamanın 20.günüydü bu sefer 11. Gününde yapmıs oldum. Erken mi yaptım acaba? Reglime 2 gün kaldı bat 19 subat hiç belirti yok adete yada gebeliğe dair bir tek gögüs ucu değişikliği o kadar. Digeri dede adetim. Gecikince belirtiler olmustu zaten bende( bu arada önceki hamileliğimde ikizlerimin kalbi durdu yani bu ilk bebeğim olucak)

Kız bir at resmi belki bizde görürüz bende dün yaptım net negatifti
Ay testin kağıdını çıkarıp yanıma aldım iş yerinde gün ışığında çekmeye çalışcam bi de gerçekten delirdim artık inş görünür biçimde çekebilriiiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…