Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benide yaz canim 12 şubat

Hayırlısı olsun herkes için :)

Bat 8 şubat beni de ekler misin?

Bugün yine bi doktor günü.. Artık her ay doktorlara sürünmekten o kadar yoruldum ki.. Sadece nisan da bakılmıştı hormon sperm vs ne varsa, eylülden beri diyorum tekrarlayalm şu testleri yok kısa süre de değişmez diyorlar.bugün ısrar etcem tekrar bakılsın diye. Adetliyken vajinal muayene olayından da nefret ediyorum Allahım çabalarımızın karşılığını görelim nolur

Bu klomen iğne olayı kaç sefer kullanılabiliyor. Benim 2 oldu doktor son 1 defa deneriz dedi ama buralarda 6-7defa deneyenleri duydum

Bu klomen iğne olayı kaç sefer kullanılabiliyor. Benim 2 oldu doktor son 1 defa deneriz dedi ama buralarda 6-7defa deneyenleri duydum
Bende bu ay 2 defa kullanıyorum geçen ay çatlatma iğnesi vermemişti bu ay vercem dedi siz 2 defa kullandıysanız aşılama isteyebilirsiniz şans daha çok artıyor

Aynen bende bekliyom ilaç kullanıyorum benimde bat belli değil

İnşallah allahım çabalarınızın karşılığını verir bu ay kızlar

Bende bu ay 2 defa kullanıyorum geçen ay çatlatma iğnesi vermemişti bu ay vercem dedi siz 2 defa kullandıysanız aşılama isteyebilirsiniz şans daha çok artıyor
Canım bizde sorun ne tam olarak demiyor doktorlar, tamamen sebepsiz de değil.. Aşılama da sanırım erkek faktöründen olunca ihtimal yüksek oluyormuş.o yüzden aşılama şansı benim gözümde ilaç tedavi yöntemiyle aynı gibi.
Tabi tüpten önce aşılama da denicem mecbur ama bir yanım hala keşke hiç birine gerek kalmadan olsaa diyor

Kıslar adetim bitsin ovülasyon testine başlıycam ama kafamı karıştıran şeyler var...pik ve yumurtalama gördük diyelim 3 gün üst üste ilişki normal mi. o şekil mi deneyelim yoksa gün aşırı mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…