Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hummy kader ortağım nerdesin, bu ay bize şans getirsin sen de katıl
Ah balmısın acaba inşallah kuzummm işler cok yoğun beynim patlamış bir şekilde eve geliyorım bakamıyorum pek haber verdiğin için cokkk sağol beneğim burdayım tabiki demirbaşım sonuçta ekle oldan gönlünden ne koparsa yaz adet olurmuyum bilmiyom yumurta ilacı kullanmıcam bu ay rahim filmi çekilcem diye 14 subat yazarlım bari normalde 12 si ama rahim filmi gecikme yaparmıs belki kendiliğimden olcam diyede geç olurum

Merhaba bende varim daha cok zaman var ama olsun :)) 8 Şubat bat
Merhaba, ekliyorum canım hoş geldin
Ah kuşum inşallah şubatta tek göreceğin kırmızı çift çizgi olur
Bende ocak ayından geliyorum umudumuz şubattan daha regl olmadım bat tarihini bilmiyorum
Hoş geldin canım, inşallah bi 9 ay daha regl olmazsın bat düşünmeden

8 şubat bekliyorum bat hepimize şansssss :)) Ben inanıyorum bu ay olacakkk

evet kızlar Şubat başlığımız açılmış inşallah gezdiğimiz son başlık olur :) moralleri yüksek tutalım benim de 6 Şubat gösteriyor bat, yarın doktor kontrolüm var bakalım ne dicek bu ay ne denicez hazırım herşeye :) avokado aldım, arı sütü bal polen karışımı aldım bu ay kendime iyi bakıcam hadi bakalım şansımız yaver gitsin Allah bebişlerimize kavuştursun

Merhaba, ekliyorum canım hoş geldin

Ah kuşum inşallah şubatta tek göreceğin kırmızı çift çizgi olur

Hoş geldin canım, inşallah bi 9 ay daha regl olmazsın bat düşünmeden
Hosbulurum insallah :) bir onceki ay konu sahibi hamile umarim sizede sans getirsin

Hoş geldin canım umarım gönlündeki gibi olur şubat sana uğur getirsin ben de reglim bitince avokado eşime arı sütü alıcam bol bol meyve tüketcem bu ay bu işi planlı ve disiplinle ilerlicem
Hosbulurum insallah :) bir onceki ay konu sahibi hamile umarim sizede sans getirsin
Çok teşekkürler, hepimize şans getirir umarım
Yeni Bat 10 şubat gösteriyo artık uygulama benim tarihi değiştirebilirsiniz -Arwen-
Güncelliyorum canım hayırlısı olsun üzülme inşallah şubatta bebişine kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…