Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya onu ben de merak ediyorum ben de bu ay ovülasyon testi ile planlamak istiyorum ama daha önce hiç kullanmadım tam olarak çıkması gereken kırmızılığı vs bilmiyorum biri beni aydınlatabilir mii

Bizde de sorun yok bende pko var ama engel değil gebeliğe doktor sırayla dedi önce yumurta çatlatma sonra aşılama olmazsa tüp bebek dedi yani illa erkekde sorun olmasına gerek yok diye biliyorum aşama aşama gidiliyor tüp bebeğe.

Ya onu ben de merak ediyorum ben de bu ay ovülasyon testi ile planlamak istiyorum ama daha önce hiç kullanmadım tam olarak çıkması gereken kırmızılığı vs bilmiyorum biri beni aydınlatabilir mii
Adetten sonra her gün yapın atın buraya fotoğrafını elimizden geldiğince yorumlayalım

Evet aşama öyle bakalıö hangi aşamada bebişlerimize kavuşacağız

18 ocak

Canım benim ben çok heveslenmiştim senin için, inşallah sevgililer günü hediyen minik sevgilin olur
Ayy ne güzel dedin inşallah canım benim hepimize nasip olsun büyük ihtimal kimyasal geçirdim testler belirgin çıktığında kan vermediğim için emin de olamıyorum ama olmasa çıkmazdı heralde

Bak canım pik olduğunda t c den daha koyu oluyo ve yumurtlama akıntısı geliyo şeffaf donmus jöle kıvamında yani bende oyle geldi arada bazen dalgalanmalar olabiliyo ama pik olunca illa anlasiliyo baya koyu oluyo çünkü t cizgisi

Eklentiler

• 20211227_170856.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 20211227_171248.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 40
  • 20211228_175006.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 36
canım bu şekil ikisi de koyu olunca o gün ve takip eden 2 gün ilişki olmalı dimi?

canım bu şekil ikisi de koyu olunca o gün ve takip eden 2 gün ilişki olmalı dimi?
Evet canım ama benim pik 3 gun sürdü ben ilk pik günü 2.pik günü bide çatlama gününü degerlendirmistim tutmuştu ama kimyasal oldu pik görene kadar da ben 2 gun ara vererek ilişki denemiştim bu ay bence hergun veya gun aşırı biraz fazla oluyo

her gün evet ya fazla olur. İnsan görev gibi görünce psikolojik olarak yıpranıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…