Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız ne 2-3 ayı 4 yıldır deniyoruz bir kez düşük oldu başka da olmadı 😃 pharmasupra women ve man kullanıyoruz canım ekstradan eşim keçiboynuzu yiyor 3 yıldır falan 😂 muhtemelen bu ay eşimden tekrar sperm tahlili ister daha önce eşimin sperm sayısı vs baya düşüktü en son mayıs ayında vermişti tahlil normale dönmüş demişti doktor
Yaa işte o gıcık spermlerin tiplerinden sayılardan dolayı olmamış demekki.. ya bunlar normale dönüyor sonra takviyelere devam etmeyince yine geriliyor mu napıyorlar ya.
Dna hasarı tespit ettirdiniz mi hiç? O da hiç belli olmuyor kimde var ve direkt bebek olmasını engelleyen bişey :KK43:( ben ondan da yaptırmak istiyorum.

partalina_ partalina_ canım benim bu ikinci hamilelik serüvenim olacak Allah kısmet ederse. İlk hamileliğimi Kasım ayında öğrenmiştim. Eşimde bende havalara uçtuk tabi ilk denememiz ve oldu dedik. Ama maalesef hamile olunca öyle bebek olmuyormuş yaşayınca öğrendik. Aralık ayında kürtaj oldum. Şimdi Allah kısmet ederse ikinciye hamileyim. Bu arada ben ovulasyon takibi filan yapmadım. Standart özel hayatımıza devam ettik. Bence bir rahatsızlığınız yoksa testleri yaparak kendinize strese sokmayın derim. Doktorumda bu testleri yapmayı kesinlikle önermiyor.
Canım belirtiler neydi adete yakın sende, çatlamadan itibaren hissettin mi?

Early canım hemen 4 dk içinde çıktı inşaAllah hayal kırıklığına uğramammm😞 eleim ayağıma dolaştıı napocamı bilemedm şuan😂 hazırlanıyorum şimdi kana gidiyim hemen vardırr inşaAllahhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ugramayacaksim inşallah allahin izniyle bende öyle korka korka gitmiştim karşımda kendimi görüyorum resmen 😍😍😍 hadi güzel haberlerle gel bize 😍😍🤲🤲

Canım sende çatlamadan itibaren belirtiler var mıydı, ne zaman başladı farklılıklar ?
Yok canım catlatma ignesiyle oldu zaten, gününü biliyorum yani. Ne öyle göğüs hassasiyeti ne akinti hiç bisey olmadı bende. Sadece tek fark ani ağrı giriyordu belime o da test yapmadan bi gün önceydi, bir de kasiklarimi yukarı çekiyorlar gibi sizliyordu

Ince ince sızlıyor evet özellikle sol tarafım şuan öyle çok şişlik yok. Batlarimiz yakin o zaman inşallah güzel haberler aliriz ♥️
Perşembe sol kasığımda kelebek çırpıntısı gibi bi şey oldu. Daha sonra aynı sızlamalar oluştu. 2 gündür göğüslerim inanılmaz sızlıyor.Bugün de konuşurken boğaz kuruluğu oluşuyor.inşallah hepimiz çift çizgiyi görücez. 👶👶👶

Ben de aynı öyleyim tek fark bugun beyaz akıntım oldu bir an önce gelse de rahatlasam artık diyorum. İğneyi ne gün olmuştun? Belki o günden sonra ki ilişkilerden tutmuş olabilir mi geç döllenme falan
Benim de ilk defa beyaz akintim var canim normalde böyle olmazdi. Benim de bgn BAT sen erken gebelik testimi yaptin? Ben dün aksam normal test yaptim tabiiki negatif

Perşembe sol kasığımda kelebek çırpıntısı gibi bi şey oldu. Daha sonra aynı sızlamalar oluştu. 2 gündür göğüslerim inanılmaz sızlıyor.Bugün de konuşurken boğaz kuruluğu oluşuyor.inşallah hepimiz çift çizgiyi görücez. 👶👶👶
Benim göğüslerde falan bisey yok henüz insallah goruruz canim 🙏♥️

Yaa işte o gıcık spermlerin tiplerinden sayılardan dolayı olmamış demekki.. ya bunlar normale dönüyor sonra takviyelere devam etmeyince yine geriliyor mu napıyorlar ya.
Dna hasarı tespit ettirdiniz mi hiç? O da hiç belli olmuyor kimde var ve direkt bebek olmasını engelleyen bişey :KK43:( ben ondan da yaptırmak istiyorum.
Ay bide dna hasarı mı cıktı yaa alıcam gerçekten 😱 bende öyle düşünüyorum ya çünkü her ay yumurtlamam takip ediliyor gayet güzel yumurtlama çatlama oluyor niye tutmuyor anlamıyorum. erkekte mi kadın da mı bakılıyor bu hasara canım söylediğin iyi oldu bu kez gidişimde komple tüm tahlilleri sil baştan yaptırayım yine maaşı hastaneye yatıracaz gibi görünüyor dna hasarın da baktıralım madem

Ugramayacaksim inşallah allahin izniyle bende öyle korka korka gitmiştim karşımda kendimi görüyorum resmen 😍😍😍 hadi güzel haberlerle gel bize 😍😍🤲🤲
Yaaa bu bebiş seninle saklambaç oynuyor annesi 🐥 dün kendini göstermedi bugün ortaya çıktı 🤗🤗 hadi ver kan da rahat rahat sevinelim canım 🥰
Tebrikler canimmmmm 😍😍😍🤩🤩🤩
Çok teşekkür ederim hepinize😍😍 kanı verdim 2 saate çıkıcakmış sonuç şimdi de zaman geçmiyo🙈 inşaAllah güzel bi sonuç gelir de bebeğim benimledir🤲🏻🤲🏻

Ay bide dna hasarı mı cıktı yaa alıcam gerçekten 😱 bende öyle düşünüyorum ya çünkü her ay yumurtlamam takip ediliyor gayet güzel yumurtlama çatlama oluyor niye tutmuyor anlamıyorum. erkekte mi kadın da mı bakılıyor bu hasara canım söylediğin iyi oldu bu kez gidişimde komple tüm tahlilleri sil baştan yaptırayım yine maaşı hastaneye yatıracaz gibi görünüyor dna hasarın da baktıralım madem
Ben seni hamile zannediyorum neden ? Allah mı söyletti içime mi doğdu noldu

X