Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de çocuk sayfasını kapatarak çekiliyorum 10 ovulasyon 2 gebelik testini çöpe atarak finali yaptım hanımlar güzel haberler almanızı yürekten diliyorum gönlünüzce olsun her şey dolsun kucaklarınız inşallah

Kuzum sen dün gece değerlendiremedin diye bugünü neden es geçiyorsun.. rutin devam et, korunma zaten, olursa olur zaten ovulasyon dışında hamile kalanlar ne kadar çok.. hemen defteri dürüp vazgeçmek yakışmaz

Umudunu kesme canim.bende olacagina inanmiyrum artk ama yapacak bir sey yok.umut olmazsa hic bir seyin anlami kalmaz bu hayatta.

Cizgin cok guzel, hic krokma cok guzel ilerleyecek. 3-5 gun gecikince yapsan zaten kiprkirmizi cikar. Hayirli olsun

Kızlar klomen ve çatlama iğnesi kullandım bu ay adetim çok koyu kahve siyahımsı çamur gibi geliyor normal mi sizce benim gibi tedavi olup adeti böyle olan var mı
Ilk gun benim de camurumsuydu, ben de sasirmistim cnm. sonra normale dondu. Ama ilk ay 3 gun surmustu, bu ay cok yogun 4.gundeyim. Degisiyor demekki, aydan aya

Yok yaa olmadım, sabah acaip sancı girdi ama gelen giden bişey yok, bi test patlattım süt beyaz yarın olurum gibi sen sen?
Ben en son dün yapmıştım test, tırt tabii ki.. bekliyorum ben de tatlım, dün benim de sancım vardı ama bugün bişey yok. Yarın olur diye tahmin ediyorum
Kuzum ovülasyon yapma, test de yapma ama sayfayı kapatmak neden? Oluruna bırak tabii rahatla kafana takma ama böyle modunu da düşürüp üzme kendini

Umudunu kesme canim.bende olacagina inanmiyrum artk ama yapacak bir sey yok.umut olmazsa hic bir seyin anlami kalmaz bu hayatta.
Kuzum sen dün gece değerlendiremedin diye bugünü neden es geçiyorsun.. rutin devam et, korunma zaten, olursa olur zaten ovulasyon dışında hamile kalanlar ne kadar çok.. hemen defteri dürüp vazgeçmek yakışmaz
Tüm enerjimi çekti aldı. O kadar çekinirken 2. Çocuk fikrinden yaşadığım sürpriz hamilelik ve kayıp bi heves umut olmuştu bana yapabilirim tekrar demiştim ama bitirdi sağolsun halbu Ki 2. Çocuk fikrine benden yakın olan hep oydu.. nasip her şey tabi ki hüngür hüngür ağlayasım var tüm hevesim çöp oldu R Random3

Önümüzdeki ay bat günü geçince mi test yapsak Yapabilir miyiz sence??? Bekleyebilir miyiz?
Yapamayız canım bekleyemeyiz hiç sanmıyorum ben trendyoldan 10 lu test sipariş verdim salı günü doktoruma gidicem hemen çok ümitliydi ikiz bekliyordu benden oda hayal kırıklığına uğrayacak

Yapamayız canım bekleyemeyiz hiç sanmıyorum ben trendyoldan 10 lu test sipariş verdim salı günü doktoruma gidicem hemen çok ümitliydi ikiz bekliyordu benden oda hayal kırıklığına uğrayacak
Nee ikiz mi Ben de yarın regl olursam ptesi doktouma gidicem, bu ay ilk defa aşılama denicez önümüzdeki ay da benden kurtulamazsınız yani

İnan benim de aynı isyan zamanlarım oldu eşimle alakalı hatta kaç kere kapattım o defteri aylarca istemedim ama sonra aslında ne kadar çok istediğini, sadece kendini yanlış ifade ettiğini gördüm. Hassasız bu süreçlerde, çok alınganlık yapma bence, gülsün o yüzün

İnanki sadece seninki değil hepimiz eşlerimizle aynı şeyleri yaşıyoruz, hem istiyor gaza geliyorlar hem umurlarında değil gibi davranıyorlar.. bizim bir de sorunlu olan o.. bir keçiboynuzunu yemiyor yaa.. doktora ptesi gidicez diyorum, tamam daha 3 gün önceden beni panik yapma diyor.. triplere bak.. geberticem haberi yok

Nee ikiz mi Ben de yarın regl olursam ptesi doktouma gidicem, bu ay ilk defa aşılama denicez önümüzdeki ay da benden kurtulamazsınız yani
Benim yumurtalar çoklu mu gelişiyormuş ne çoğul gebelik şansın cok yüksek demişti buna rağmen olmuyor bi yerde hata yapıyoruz ama nerde diyorum eşime

Benim yumurtalar çoklu mu gelişiyormuş ne çoğul gebelik şansın cok yüksek demişti buna rağmen olmuyor bi yerde hata yapıyoruz ama nerde diyorum eşime
Ya zaten hamilelik şansı 10-20 arası her ay ennn sağlıklı eşlerde bile.. bu sende 20-30 demekki eşinde sorun yoksa bi kaç ay içinde hamile kalacaksın bence inşallah ikiz olur Takviye bişey kullanıyor musun?

Hayatın tüm yükünü çeken biz oysaki yaptıkları şey sperm göndermek o kadar. yaşım geçmese takmayacağım bile artık her geçen ayı kayıp gibi görüyorum. İnanırım hepimizin sorunları olur ama nasıl kırıldı hevesim anlatamam.Bir kova ve oğlak evlenmemeli biri ne kadar amaaaan boşver bir şey olmazcıysa diğeri de bir o kadar mükemmeliyetçi. partalina_ sizden ve diğerlerinden güzel haberler alırsam ne mutlu bana hayırlısı her şeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…