Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef öyle bizim çabamızla oluyor herşey.. sen de vazgeçmiceksin biliyorum, akla bir kez düştü mü öyle kolay vazgeçilmiyor.. üzüntümüzü de sevincimizi de paylaşıcaz inşallah

Malesef öyle bizim çabamızla oluyor herşey.. sen de vazgeçmiceksin biliyorum, akla bir kez düştü mü öyle kolay vazgeçilmiyor.. üzüntümüzü de sevincimizi de paylaşıcaz inşallah
Sağol kuzum bizim için güzel olsun her şey

Benim yumurtlama karışık ama tahmini 3-4 şubat

Üzülen hep biz oluyoruz sonunda her zaman ki gibi bir evladın var allah sana bağışlamış bir tanede daha kısmet ederse bakarsın oluruna hiç mecburmuş gibi davranma boşver öyle seviyorlar

Benim yumurtalar çoklu mu gelişiyormuş ne çoğul gebelik şansın cok yüksek demişti buna rağmen olmuyor bi yerde hata yapıyoruz ama nerde diyorum eşime
Benden de üçüz bekliyordu doktorum, 1 tanesini bulsak daha ne valla kuzum o hatayı bulursanız bize de söyleyin, biz de aynı hatayı yapıyoruz muhtemelen

Üzülen hep biz oluyoruz sonunda her zaman ki gibi bir evladın var allah sana bağışlamış bir tanede daha kısmet ederse bakarsın oluruna hiç mecburmuş gibi davranma boşver öyle seviyorlar
Öyle tabi Allah kızımı bağışlasın çok şükür verdi onu Canım sizlerin de kucakları dolsun inşallah en kısa zamanda

Ya zaten hamilelik şansı 10-20 arası her ay ennn sağlıklı eşlerde bile.. bu sende 20-30 demekki eşinde sorun yoksa bi kaç ay içinde hamile kalacaksın bence inşallah ikiz olur Takviye bişey kullanıyor musun?
Kız ne 2-3 ayı 4 yıldır deniyoruz bir kez düşük oldu başka da olmadı pharmasupra women ve man kullanıyoruz canım ekstradan eşim keçiboynuzu yiyor 3 yıldır falan muhtemelen bu ay eşimden tekrar sperm tahlili ister daha önce eşimin sperm sayısı vs baya düşüktü en son mayıs ayında vermişti tahlil normale dönmüş demişti doktor

Kaç ayda değerler normale döndü, ne kullandı eşiniz?
Ve sayıyla birlikte başka hangi özelliklerine bakıyorlar?

Geçen ay olsa bata 7-8 gün kala erken gebelik testlerine başlardım bu ay hiç umudum yok Ya Nası rahatım son gün filan belki yaparım test baya sabır geldi bana 1 tane erken gebelik testi aldım yanıma 3 tane de ovulasyon var.Önce ovulasyon denicem çok koyu çıkınca hamile oluyomuşsun öyle bişeyler okudum.Ondan sonra gebelik testi yapıcam.Gerçi silik çıksa da yapıcam nolur nolmaz Geçen aylarda hep umudum olduğu için kendimde belirtiler bulurdum hep not tuttum şimdi bakıp bakıp gülüyorum hepsi psikolojikmiş hiçbişey yok bu ay geçen ay bu dönemlerde olan

Eklentiler

• 1CCA6333-99F1-427A-8BDB-74409E94088D.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 115
  • BC5F3B4F-417A-4ABD-857B-44CE6A018E61.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 115
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…