Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 şubatta test yapmalısın çok erken yapmışsın canım kaset testler beta hcg 20 ve üstü değeri gösteriyor. Benimde bat 17 şubat ama 14 şubatta sabah yapmayı düşünüyorum testi eşimin doğumgüünü.. belki süpriz yaparım umuduyla bakalım 😂
Ayy inşallah bu ay müjdelenerizz 🥳🥳

Göğüsümde ara ara sizi oluyor çok bir şişme yok aslinda
Şişiyor dikkatini çok çekiyor hassasiyetide şöyle diyim kıyafet giyip çıkartırken bile ay ay üf üf üf siyecek kadar can acıtıyor ben öyle şüplenmiştim kimyaaal olan gebeliğimde.yüzüstü yatmayı geçtim dönemiyordum bile üstüne doğru

Çatlama olduğu günü değil de bir gün sonrası sabahı değerlendirebildik bir de yumurtlama gününü. En önemli günü atladık gibi hissediyorum o kadar fark eder mi ki
Peki yumurtlama öncesinde varmı değerlendirme günü varsa hangi gün

Yaaa dur daha var adetine hemen olumsuz düşünme . Bak ben de değerlendiremedim o kadar heyecanla bekledim bu günü
İnşallah 2 gecedir ateş basmasıyla uyanıyorum felaket ter içinde bunlarla alakası var mıdır acaba canım ne diyosun

-Arwen- -Arwen- canım cenazemiz vardı buraya yazamadım okudum kimyasal olmuşsun bende aynı benimde kimyasal oldu hayırlısı diyelim kimyasal sonrasında daha yüksek olması diyorlar bana kırmızı koyabilirsin 7 Mart benim doğum günüm 2 Mart bat doğum günü hediyemi alırım İNŞALLAH Mart ikimizede uğurlu gelsin İNŞALLAH hayırlı haberleri alalım

İnşallah 2 gecedir ateş basmasıyla uyanıyorum felaket ter içinde bunlarla alakası var mıdır acaba canım ne diyosun
Olabilir tabi ki ben gece alakasız bir saatte uyanıp kalıyodum öylece. Vücudunda normalden bağımsız şeyler oluyorsa bunlar belirti olabilir. Kendi rutinini bilirsin yani yumurtlamadan sonra kaçıncı günün bugün

-Arwen- -Arwen- canım cenazemiz vardı buraya yazamadım okudum kimyasal olmuşsun bende aynı benimde kimyasal oldu hayırlısı diyelim kimyasal sonrasında daha yüksek olması diyorlar bana kırmızı koyabilirsin 7 Mart benim doğum günüm 2 Mart bat doğum günü hediyemi alırım İNŞALLAH Mart ikimizede uğurlu gelsin İNŞALLAH hayırlı haberleri alalım
Canım başınız sağolsun öncelikle, kimyasal için de çok üzüldüm ben de bu ay kimyasal geçirdim, allahım aratmadan kucağımızı doldursun inşallah en kısa en hayırlı zamanda🌸

Kızlar klomen ve çatlama iğnesi kullandım bu ay adetim çok koyu kahve siyahımsı çamur gibi geliyor normal mi sizce benim gibi tedavi olup adeti böyle olan var mı ☹️

Ben bugün test yaptım çatladıktan sonra 13. Gün negatif 🥺 eşime söyledim hani bu ay da olmadı dedim oturduk karşılıklı ağladık 🥺
Kuzum sen daha adet bile olmamışsın düşürme hemen kendini inşallah vardır senin testte cıkmamıştır. Benim eşim ağlayamaz hiç ama çok üzülüyor nasıl olmaz niye olmuyo diyor sürekli bizimde imtihanımız bu demek ki diyorum yapabilecek hiçbişey yok Malesef

X