Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım bilgiler için valla işte benim ocakta kimyasal oldu bakalım bu ay nasıl olucak. Geçen ay ben 7. Gününde gittim doktora bakmadı gereksiz buldu hatta ovulasyon testini gebelik testini falan hep gereksiz bulduğunu söyledi yapmadi bana progesteron testini aslında merak ediyorum bende acaba sağlık ocağında yaparlar mı ne demem gerekir.

Kızlar bu mazlum bacınızı bugün de yorumsuz bırakmayın ne diyorsunuz partalina_ @sedacamasal anurkoc R Random3 hope2022 @Bir_Mumine
Tatlım iyi ki bugüne kalmış daha güzel pik olmuş hadi çalışmaya
Kızlar sabah sağlık ocağında kan verdim çıkmamış hala pazartesi mi belli olur
Canım Google a hsl34 yaz (hangi ilde yaşıyorsan 34 yerine kendi ilinin plaka kodunu yaz) ama barkod almış olman lazım sağlık ocağından. O barkodla giriş yapıp oradan sonucunu görebiliyorsun

Canım geçen ay ilk defa ovü testi yapmıştım adetin 12.günü ve13. günü piki gördüm 14.gün çatlamıştı.Bakalım bu ayda deniycem

Belirti için çok erken bu yumurtlamayı değerlendirdin ağrısı yaklaşık 7-8 gün devam edenler bile oluyor bu nedenle çok karıştırılıyor gebelik mi değil mi diye
Benim de 4 ünde çatladı canım degerlendirdik ve benim de ince ince sızlıyor ve şişlik var catlayacak gibi oluyor kasıklarım

Değerlendir bugünü kıpkırmızı olmuss

Ağzınız bal yesin hadi inşallah

Hsl34 yazdım saçma sapan şeyler çıktı

Kizlar

Benimde 4 ünde çatladı canım degerlendirdik ve benim de ince ince sızlıyor ve şişlik var catlayacak gibi oluyor kasıklarım öyle mi seninde
Ince ince sızlıyor evet özellikle sol tarafım şuan öyle çok şişlik yok. Batlarimiz yakin o zaman inşallah güzel haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…