Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
masallah kuzum 14gun olmus mıs gıbı bebıs var, hayırlı olsun Rabbım saglıkla kavustursun ya ne guzel
klomen falan mı kullandın kuzum ?
İnsallah 🙏🏻 Aynen bu ay 2. Klomen tedavimdi. Yumurta tembelliği ve pco vardı bende. Bi de bu ay ben arı sütü bal polen karışımı kullandım. hem eşim hem ben sabah aksam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde. Bence bi araştırın. Enerji anlamında bile bu ay girdiğimiz ilişkiler farklıydı. Biz karışıma yorduk.

Kızlar herkese günaydın
Testçi kızlar nerede ilk ben yaptım galiba testi :olamaz: Cumanın hayrına inanalım.
Biliyorsunuz çarşamba test yapmıştım hayalet çizgi çıkmıştı. Kuruma çizgisi mi hamilelik çizgisi mi bilmiyorum.
Bugün testi tekrarladım. Siz de bir bakar mısınız? Sanki bir koyulaşma var gibi.
Çok heyecanlıyım. İnşallah bugün hepimiz çift çizgiyi görürüz.
Hayirli ugurlu olsun🤲

Kızlar herkese günaydın
Testçi kızlar nerede ilk ben yaptım galiba testi :olamaz: Cumanın hayrına inanalım.
Biliyorsunuz çarşamba test yapmıştım hayalet çizgi çıkmıştı. Kuruma çizgisi mi hamilelik çizgisi mi bilmiyorum.
Bugün testi tekrarladım. Siz de bir bakar mısınız? Sanki bir koyulaşma var gibi.
Evet canım koyulaşmış baya baya çift çizgi 🐥🐥🐥 tebrik ederim 👏🏻👏🏻

İnsallah 🙏🏻 Aynen bu ay 2. Klomen tedavimdi. Yumurta tembelliği ve pco vardı bende. Bi de bu ay ben arı sütü bal polen karışımı kullandım. hem eşim hem ben sabah aksam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde. Bence bi araştırın. Enerji anlamında bile bu ay girdiğimiz ilişkiler farklıydı. Biz karışıma yorduk.
Canım ne zamandır olmuyordu bebiş bide bu karışımı kaç gün kullanıcaz ne zaman başlıcaz sen mfk yöntemi mi yaptın bu ay

Darısı kucaklamaya inşallah hayırlı uğurlu olsun 🧿🍀

masallah kuzum nasıp olmus ne guzel, hangı marka kuzum arısutu ?

Bozma moralini elbet eve gelecek 🤭🤭 eve gelmesini hızlandırıcı bir iki mesaj at bari 😎
Öyle bir uyumuşum ki pireler uçuşmuş resmen totişte bu geceye bakalım. En son hamile kaldığımda müzikten gelmişti yine gece 3 te operasyonu yapmıştım o zaman kudurukluktandı ama bu sefer niyet başka 😂

Kızlar herkese günaydın
cızgı bellı kuzum :) masallaaahhh

Öyle bir uyumuşum ki pireler uçuşmuş resmen totişte bu geceye bakalım. En son hamile kaldığımda müzikten gelmişti yine gece 3 te operasyonu yapmıştım o zaman kudurukluktandı ama bu sefer niyet başka 😂
🤣 o zaman rutini tekrarla bakalım.. ama sakın haa uyuya kalmayasın bak, kahve çay iç bol bol 😇😇

Iğne olup pozitifi gören hanımlar 😇 iğnenin 14.günü mü gördünüz yoksa adet tarihini beklediniz mi. ? Benim bugün iğnenin 15.günü. Ama adetime 3 gün var

X