Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete 1 kala gebelik testim. Düşük yaptıktan 6 ay sonra.saglicakla alırız hepimiz kucağımıza ins
16445607528718495239888616047484.jpg

Yine geldi kırmızılar bana kırmızı çizgi kuzum. Üç gün de erken oldum 😥sabah ters yaptım negatif bı baktım kırmızı akıntı
Olsun canım .. üzülme sakın biliyorum demesi kolay ama soncuta a kökü sende değil mi ☺️ marta olur İnshaAllah en hayırlı şekilde olsun da canim

Adete 1 kala gebelik testim. Düşük yaptıktan 6 ay sonra.saglicakla alırız hepimiz kucağımıza ins
Eki Görüntüle 3004570
hayırlı olsun canım. Bende Aralık 15te kürtaj olmuştum 10 haftalık bebek gelişimi olmadığı için. Sanırım bu ay bende hamileyim. İnşallah aynı süreçleri tekrar yaşamayız ve sağlıkla büyür bebişlerimiz

Kızlar herkese günaydın
Testçi kızlar nerede ilk ben yaptım galiba testi :olamaz: Cumanın hayrına inanalım.
Biliyorsunuz çarşamba test yapmıştım hayalet çizgi çıkmıştı. Kuruma çizgisi mi hamilelik çizgisi mi bilmiyorum.
Bugün testi tekrarladım. Siz de bir bakar mısınız? Sanki bir koyulaşma var gibi.
Çok heyecanlıyım. İnşallah bugün hepimiz çift çizgiyi görürüz.

İlk fotoğrafta bize göz kırpan bir çizgi vaar 😍😍

5-10dk içinde çıktı canım. İnşallah vardır. Kan testi yaptırmaya korkuyorum. Biz seninle aynı süreçlerden geçtik biliyorsun. Aynı şeyler olacak diye içimde korku var. İnşallah sende bende bu ay güzel haberleri alırız ve sağlıkla ilerler bu sefer
Benimde aynı inşallah bu sefer sağlıklı olur kocaman göbişlerle doğuma gideriz bebeklerimizi alır çıkarız 😍😍

Kızlar herkese günaydın
Testçi kızlar nerede ilk ben yaptım galiba testi :olamaz: Cumanın hayrına inanalım.
Biliyorsunuz çarşamba test yapmıştım hayalet çizgi çıkmıştı. Kuruma çizgisi mi hamilelik çizgisi mi bilmiyorum.
Bugün testi tekrarladım. Siz de bir bakar mısınız? Sanki bir koyulaşma var gibi.
Çok heyecanlıyım. İnşallah bugün hepimiz çift çizgiyi görürüz.
MashaAllah canım .. hep böyle devam eder daha koyulaşır İnshaAllah tebrik ederimm 😍🤗

Canım üzme kendini. İnşallah bir sonraki aya güzel haberleri alırsın. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Hakkımızda hayırlısı olsun
cok uzulmedım kuzum ya, bunyem alıstı sanırım bıde zaten olmadıgını hıssedıyordum yumurtlamada pık gorememıstım bu ay. demekkı henız hazır degılız yaşımda 31 bakalım 1 sene daha bekler tüp bebek denerım sanırım.
amın canım hepımız ıcın hayırlısı

Evet yani belki daha iidir olesi anneler hemen hersyi an an takip edeyim istiyor ama cokcoksitres erken ogrenip neler cktim bn ama erken ogrenmekde zorundaym cnku ilac kllaniorm brakcm ona gore yani orda zor bu isler Allah kolaylk versn
Aminnnnn
Allah hepimize kolaylik versin insallah umarim cabucak farkedersin. Benim ilk hamilelikte döllenmeden kisa sure sonra gecenin 2 sinde canlm bisey cekmisti, kalp atislarim hizlanmisti hatta tansiyonuma bakmistim biraz yuksekti hamile olduguma emindim. Ondan önceki ayda kimyasal olmustu o ayda carpintim olmustu.

X