Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaşında ne varmış daha 31 yaşındasın. Biz ne yapalım o zaman benim yaş 37yi geçti 38e merdiven dayadım. Bak hala umudum var

Olsun canım .. üzülme sakın biliyorum demesi kolay ama soncuta a kökü sende değil mi marta olur İnshaAllah en hayırlı şekilde olsun da canim
kuzum ya cok tuhaf sekılde cok uzulmedım ne bıleyım hıssızlestımmı alıstımmı adı nedır bılmıyorum, asla umutsuz degılım ıcımde hep bır umut var bu sene olacagını hısseıdyorum ama Zamanı Rabbımde,
ne yapalım beklıyoruz saglıkla hayırlı evlat olsunda

Bende hissediyorum canım senin olacak yakında İnshaAllah Allah'ın izniyle.. üzülmemen iyi olmuş cunki gayet doğal olmayabilir bir problem söz konusu değil çok şükür .. yola devamm

Yaşında ne varmış daha 31 yaşındasın. Biz ne yapalım o zaman benim yaş 37yi geçti 38e merdiven dayadım. Bak hala umudum var
kuzum aslında dogru 38 yasında normal hamıle kalan cok tanıdıgım var en yakın yengem, tamamen nasıp kısmet
ınsallaahhh saglıkla hayırlısı ıle nasıp olur

Bende hissediyorum canım senin olacak yakında İnshaAllah Allah'ın izniyle.. üzülmemen iyi olmuş cunki gayet doğal olmayabilir bir problem söz konusu değil çok şükür .. yola devamm
inşallah kuzumm, Allah buyuktur, demekkı henuz zamanı degıl ınsallah hepımzıe nasıp olur saglıkla
Rabbım kımsenın kucagını bos koymasın

R Random3 partalina_ kızlaar sabah test perileri geldii bir anda 1. Fotoğraf 2 dakika içinde. 2. Fotoğrafta 15. Dk çekildii şoktayıım hala
Yaaa tatlım harika haber buuu oleeey bee bizim çalışkan arıların kraliçesi belli oldu çoook sevindim ben görmüşüm gibi valla gözünüz aydın tatlım hemen kan ver haber ver bize de

Teşekkür ederiim covidim şuanda kan testine de gidemiyorum. 29 Ocakta çatlatma iğnesi oldum iğnemin 14. Günü bugün. Tahmini 12-13 gibi adet olmam lazım iğneye göre.
masallah kuzum 14gun olmus mıs gıbı bebıs var, hayırlı olsun Rabbım saglıkla kavustursun ya ne guzel
klomen falan mı kullandın kuzum ?

Yaaa tatlım harika haber buuu oleeey bee bizim çalışkan arıların kraliçesi belli oldu çoook sevindim ben görmüşüm gibi valla gözünüz aydın tatlım hemen kan ver haber ver bize de
Yaa sağolasıın canımm Rabbim sanada nasip etsiin inşallah çok güzel bir niyetle istiyorsun bebeğinii inşallah seninlediir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…