Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım demekkı nasıp henuz vaktı gelmemıs , bızımde 2 sene 4 ay oldu , ıkı asılamam var bırı kımyasal oldu dıgerı negatıf.
demekkı dıyorum henuz zamanı degıl kı olmadı beklemedeyım ve bu ay cok tuhaf bı sekılde rahatım bılmıyorum sanırım bu dedıklerı aman olursa olur kafasına ınsanlar bu sekılde erısıyor.

Rabbım kımseyı evlat hasretı ıle sınamasın hayırlı saglıklsını versın

Amin canim insallahh bizimde birbucuk sene oldu. Olsunn hayirlisi desekte üzülüyor insan.

Amin canim insallahh bizimde birbucuk sene oldu. Olsunn hayirlisi desekte üzülüyor insan.
evet cok zor kesınlıkle cok ıyı anlıyorum senı bende evlenelı 3 bucuk sene oldu 2.5 senedırde denıyoruz,
işte elımızden geleneı yapıyoruz ıkı asılama denedık kasım aralıkta cok uzuluyordum cunku olmuyor dıye,yıne nasıp olmadı
tüp bebek ıcınde bıraz bekleyecegım surec ınsanı ıster ıstemez beklentıye sokuyor ve olmayınca uzuluyor ınsan, dua edıyorum elımden gelenı yapıyorum nasip

Kızlar ben de elendim bu aydan. Bat 13 şubat başka bi nedenle kan testi yaptırdım beta hcg 1,55 çıktı. Yok yani zaten erken testte de çıkmamıştı. Hakkımızda hayırlısı olsun. Mart grubuna geçeyim ben yavaştan.

Cnm nacizane tavsiyem, adet 2. veya 3.gunu gidip hormon testlerini iste. Hatta o gun alttan muayene onemliymis, ben bunu bilmedigimden yeni muayene oldum ve adetim diyerek istemedim. Doktorun da canina minnet zaten adetliyken bakilmasi gerekiyor demedi. Hatta esin de urolojiye gidip test istesin. Esimin dr.u istedi desin. Siz benim gibi rehavete kapilmayin. Ben bircok seyi buradan daha yeni ogreniyorum. Hersey normalse zaten sorun yok, ama en azindan daha bilincli yol almis olursunuz. Zaman kaybetmezsiniz. Vereceginiz iki numune sadece.

Kızlar benim daha bat 17 şubat dünden beri ara ara kasıklarda batma bugunde göğsümde şişlik hafif sızlama hissediyorum acaba sürekli internette bişeyler okuyorum diye pskolojikmi diye kendimi yokluyorum sürekli

Kızlar benim daha bat 17 şubat dünden beri ara ara kasıklarda batma bugunde göğsümde şişlik hafif sızlama hissediyorum acaba sürekli internette bişeyler okuyorum diye pskolojikmi diye kendimi yokluyorum sürekli
Aynıları bende de var yumurtan çatlamış dedi doktor bugün

Kızlar çalışıyorum bı yere de gidemiyorum benim sol tarafım çok kötü ağrıyor gebelik belirtisi bu kadar kötü olamaz herhalde kramp gibi bacağımı kaldirsam ağrı veriyo adetim pazardi ama pazartesi gelecek fikri olan yazabilirmi

bat ne zaman canım bu pazar mı?
kasıka grısı gebelıkte olabılıyor hatta bıcak saplanır gıbı olmustu benım kasımda kımysal gebelıgımde

bat ne zaman canım bu pazar mı?
kasıka grısı gebelıkte olabılıyor hatta bıcak saplanır gıbı olmustu benım kasımda kımysal gebelıgımde
Walla ondan korkmaya başladım bu kadar ağrı olmaz bence hatta adetten sonra daha net hissediliyor belirtiler test yapsam akşam kimyasal da olsa çizgi çıkar mı çift yoksa hiç çıkmıyor mu

Walla ondan korkmaya başladım bu kadar ağrı olmaz bence hatta adetten sonra daha net hissediliyor belirtiler test yapsam akşam kimyasal da olsa çizgi çıkar mı çift yoksa hiç çıkmıyor mu
kımysal dusunme hemen canım tutunma agrısı olabılır, yoksa kımyasalla alakası yok yanı
ınsallaahh vardır ve saglıklıdır, ben aksam yaptıgımda cıkmıstı 1 2 saat ıdrarını tut yaparsanda .
adetın ne zaman ?

Benim ilişkiden sonra 2-3 damla pembe lekelenmem oluyordu bugün doktora gittim sağ yumurtan çatlamış rahim duvarı kalın dedi ama gebelik ile ilgili bişey dmeedi döngümün 21. Günü
Adet belirtisi aynı zamanda. Gebelik olmazsa adet olacaksın yani bi şey ifade etmiyor bunu bilmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…