Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
partalina_ partalina_ S sedacamasal @hope2022 @Eflatun1Kelebek @sumuhallebisi
Ben de havlu atıyorum bu ay yine canlar.. yine tertemiz negatif. Kasık ağrısı falan da kalmadı, akıntı zaten yoktu, meme hassasiyeti de yok, anlayacağınız turp gibiyim regli bekliyorum. Şimdi batı bekle diceksiniz ama ben eminim olmadığına. İnşallah gecikme yaşamadan gelir de bi an önce sürecime bakarım
Valla bende de ne belirti ne başka bişey, regl sancım ve regl öncesi sinir stres de başladı 😔 benim doğal hamile kalma ihtimalim zaten o kadar az ki.. yine de minicik bir umut da olsa bekliyoruz işte.. üzülmemek için de kendimizi hazırlıyoruz.. sana son sözüm şu.. daha regl olmadan mart ayı grubuna geçersen dağıtırım o grubu 🤓🤓🤓

Kızlar ben ilk gebeliğimde adetime 2 gün kala net öğrenmiştim adetime 3uncu gün yaptığımda çok ince bı çizgi vardı ama çok az ümidinizi kaybetmeyin Allah'tan ümit kesilmez üzülmeyin yinede insan duramıyor kendimden biliyorum o zamanlar kasik da ince bı batma ve belimde ağrı başlamıştı belimde hiç ağrımazdi benim adetden önce tek hatırladığım o..

Doktor dedi ki direk yumurtlamissin dedi. Geç döllenme olmuş dedi. Ocakta olması gerekirken 5 Şubat'ta olmuş dedi gebe olabilirsin dedi. On gün sonra tekrar kan testi vericez dedi
Canım normalde ocağın kaçınaydı yumurtlama?yani geç yumurtlama olmuş arada kaç gün oynamış?seni yanıltmak için degil kendim içinde fikir olsun die soruyorum

Erekn gebik testim

Eklentiler

• IMG_20220210_105949_526.webp
    94,5 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG20220210105443.jpg
    IMG20220210105443.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 81
Hayalet çizgi
partalina_ partalina_ S sedacamasal @hope2022 @Eflatun1Kelebek @sumuhallebisi
Ben de havlu atıyorum bu ay yine canlar.. yine tertemiz negatif. Kasık ağrısı falan da kalmadı, akıntı zaten yoktu, meme hassasiyeti de yok, anlayacağınız turp gibiyim regli bekliyorum. Şimdi batı bekle diceksiniz ama ben eminim olmadığına. İnşallah gecikme yaşamadan gelir de bi an önce sürecime bakarım
Canım zamanı değil demek ki üzme kendini lütfen hepimiz aynı duygular içindeyiz yarın öbür gün bende görürüm kırmızıları gibi geliyor 😱 yine de regl olana kadar burdayız bırakmıyoruz ona göre

X