Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ovulasyonla deniyorum bakalım 24. Gun gördüm bu ay insallah bende umutluyum. Maşallah ne güzel bi çocuğun var hayırlısıyla yine nasip olur inşallah

Sanmiyorum bende hep olur o sekilde idrr tahlilide yaptrmisimdir birsy cikmamistir ama cok devam ederse akliniza tkiliraa gider bir idrr yollari icin enfeksion baktirirsnz
Teşekkür ederim canım geçen ay hafif enfeksiyon çıkmıştı tek kullanımlık bi ilaç vermişti sadece

Soğan suyu hamile olanlara sakıncalı sen hamile kalmak istiyorsun..
bu kür de içindeki iltihabı neyse temizlemek icin birini seçmelisin benim bildiğim 2 hafta devam edilecek tam temizlenmesi için sabah akşam aç karnına bir bardak yarım saat önce kahvaltı yemekten önce.
Gelecek aya daha kolay hamile kalabilirsin tabi Allah ol dedikten sonra oluverir Rabb'im nasip etsin inşaallah.

Doktor dedi ki direk yumurtlamissin dedi. Geç döllenme olmuş dedi. Ocakta olması gerekirken 5 Şubat'ta olmuş dedi gebe olabilirsin dedi. On gün sonra tekrar kan testi vericez dedi

Doktor dedi ki direk yumurtlamissin dedi. Geç döllenme olmuş dedi. Ocakta olması gerekirken 5 Şubat'ta olmuş dedi gebe olabilirsin dedi. On gün sonra tekrar kan testi vericez dedi
Bende ocakta olmam gerekirken 4 subatta yumurtam catladi gec yumurtladm demek bazen oluor bole syler

Kimyasalda tersine koyu renk ve pıhtılı gelmiyor mu kan?

Benim bat bugundu ama 5 gun once pik gordum ve net birsey bilmemekle sanirim gec yumurtlayinca zaten adette gec oluyormus bu konuyu arastirdim ama cevap yazan olmadi belirsizim suan belirtimde yok gerci senin bat ne zamandi
Evet canım yumurtlama geç işe geç olunuyor derler , inşallah bebiss gelir bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…