Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya sen misin yoksa 4 yıldır bebek bekleyen ben bu ay ne hikmetse gerek kalmadı deyip verdim vallahi hayır 4 yılda olmayan ne olmuş olabilir ki tarif ettiğin akıntıda aynı bi iki kez sarıya dönük geldi onun dışında beyaz kremsi kıvamda geliyor bebek yerleşiyordur inşallah

Merhaba kızlar bir süredir sizleri takip ediyorum ve sessizce uzaktan heyecanınızı paylaşıyorum. Bugün aranıza aktif olarak katılmaya karar verdim. Benim bat 24 şubat beni de listeye eklerseniz sevinirim.
merhaba benimde 24 şubat umarım güzel haberler alır çift çizgileri görürüz

İçimize doğmuştur belki ben de 2 yıldır uğraşıyorum bu ay nasip olur inşaAllah hepimize Düne kadar 4gün süren bel ağrısı, kasıkta batma, dolgunluk tarzında şeyler vardı ama bugun yok onlar sadece akıntı kaldı inşaAllah hepsi tutunmaya işarettir bu kadar gaza geliyoz ama sabaha kırmızıları görmeyiz inşaAllah

Selam kızlar benim adetim pazar gelmesi gerekiyordu ama pazartesiye attı yumurtlamadan biliyorum benim şuan kafam karıştı adet belirtilerim oluyo kasik batması da oluyo arada ama ben yine de ümit etmek istemedim adetimi bekliyorum sorum hamişler yada adet görenler ben bunu ilk hamileligimde yaşadım ama adetten sonra mı önce mi hatırlamıyorum göğüslerim de elektrik almış gibi ağrılar giriyor her yerde sızı gibi yayılıyor sonra geçiyor göğüs uçları özellikle sagdaki aşırı kaşınıyodu iki gündür sarı akıntı da gördüm yumurta akı gibi kasıklarda bı his var batma da oluyo arada adet belirtisi de var ama test yaptım negatif erken sanırım bu belirtileri yaşadığım için test yapayım dedim de sonuç olumlu değil hamişler yada adet görenler bunları yaşadınız mı psikolojik mi acaba
özelikle bel ağrısı şiddetli

Görürsekte canımız sağolsun artık yaklaştığımızı hissediyorum ben bende de bel agrısı sırt agrısı mide bulantısı falan vardı ama kovidden de olabilir diye onları belirtiden saymıyorum bi yerleşemedi şu bebekler

Mrba kızlar bat 11 şubat bugün freely test aldım yaptım bi baktım ki Testin son kullanma tarihi 2019

Aynen cnm baya kapsamli ve ugrasmak lazm inandiricilik da onemli yani iyi gittiniz ona sukredin gidemeyende var yilllarca :) bn her tur vizeye bakiyordum evet asiri sitresli ve cok yipratici oldugundan evlendikten sonra biraktim ama guzel meslekti ozlemisim :)) simdi evden calisiyorum gerci kafam rhat :)))

Geçmiş olsun canımBizim bebişler çok nazlı çıktı ovulasyon testi yaptın hiç? Ben ilk testi dün öğlen, 2.sini akşam en sondakini de bugun gebelik testinden sonra yaptım koyuluklar bu şekilde çıktı bu da bi işaret midir acaba

Eklentiler

• 68A05286-2A1E-42ED-A61F-99226C1CA571.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 51
Kapanmıştır diye gitmedim internetten baktım tarihi geçince yanlış sonuç gösteriyormuş. Bide 2 tane test aldım ikisini de yaptım
İkisinide yarin goturun yenisini alirsiniz ucretsiz
Hay sansiniza :))) olsun negayifse belki pozitif cikar en azindan yanlis cikma ihtimalide vr hem sabah ilk idrarla yaparsniz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…