Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Takip programı kullanıyorum. Yarını yumurtlama günü gösteriyor. Ama ben her ay farklılık gösterebileceğine inanıyorum. Hava değişimi beslenme vb. durumlardan dolayı.
Aynen tabi her ay farklı gösteeiyor ben 3 ayrı programa girdim verileri 3üde farklı tarihler veriyor eşimle doktora gittiğimizde 12 14 16 18 değerlendirin demişti kaç aydır o tarihlere uyuyoruz tutmadı Ama kimyasal olduğunda 1 gün arayla değerlendirmiştik şimdi de öyle yapıyoruz bakalım hayırlısı olsun hakkımızda canım

Benim ki gibi çıkmış sanki neyse kafamızı kurcalamaya gerek yok hiç biz en iyisi cumayı bekleyelim canım
Seninki daha belirgin gibi neyse dediğin gibi cumayı bekleyelim sağ kasığımda ciddi ağrılar devam ediyor hala bu ayda regl olursam daha belirti falan bakmıcam

Seninki daha belirgin gibi neyse dediğin gibi cumayı bekleyelim sağ kasığımda ciddi ağrılar devam ediyor hala bu ayda regl olursam daha belirti falan bakmıcam
Ben de öyle diyorum hatta ovulasyon testi bile kullanmak istemiyorum bu ay da bebiş olmazsa büyük hayal kırıklığı olucak ben de Benim de az önce rahmim de sanki hafif hafif bi ağrı yoklamaya başladı bakalım nasıl devam edicekRabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşaAllah

Kızlar ben bu ay normalde değerlendirmedim çünkü Ovulasyon takibi yapmadım birazda dinleme olsun dedim.ev taşıma yerleşme devam ediyor diye ama ayın 7 sonda aşırı üşüme ateşlenme kasıklarda ağrı falan oldu hafif belli belirsiz de kahverengi leke oldu bende gece (uygun bir saat değil ölçüm için ) Lh testi yaptım bilenler bilir bir anda koyu çıkar eğer yumurtlama varsa ve aynı anda belirginleşmeye başlar benim testte yeterince koyulaşmadı ama bir anda belirdi hatta şaşırdım gece olduğu için yeterimce koyu çıkmamış olabilir LH oranı düşüyor birde sıvı almıştım.neyse ertesi gün yani dün gece de akıntım oldu yapışkan saydam yine hafif kahverengimiz olunca değerlendirdim belki çatlama günüdür diye çünkü öyle olunca akıntımız oluyor ya çatlama gününde.anlayacağınız son dk golü tek değerlendirme yaptım şubata bakalım ne olacak sonuç hatta çokta dikkat etmedim dikkat edince olmadı belki böyle olur diye

Oo tamam o zaman canım 30u çatlamaysa anca gözükür daha Ben 11. Gününde 12 değer çıktı ama bi gün önce yapsam negatif der geçerdim yani. Ovulasyon testi de elimde yoktu alacaktım hastalık vs. Derken kaldı sonra değerim yükselmiştir diye yapmadım canım. Ama deneyen var koyuydu onlarda da
Ayy hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum ben bile heycanlandım

Hadi inşaAllahh canım çoookkk çoookkk aminn o zaman en iyisi cumayı beklemek tatlım cuma günü haberlerimi bekle tabiii regl olmazsam

Benim kistim varken bir değişiklik olmadı acıkcası. Sanırım bazilerinde kistler adetin geç gelmesine hatta hiç gelmemesine sebep olabiliyor.
Anladım canım teşekkür ederim dönüşün için.
Ben de koyu süt kıvamında akıntı da var az az dı yavaş yavaş artıyor. Bunun nedeni ne acaba bilen var mı acaba ?

Canım bende ordsn aldım geçen ay benim iki testte de kuruma çizgisi çıktı ama bir saat sonraydi, baya kırmızıydi ekliyorum.

Eklentiler

• IMG_20220111_112433.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 83
Size saçmalık gelebilir ama sormakta istiyorum,adetim normalde 11 şubattı fakat 7sinde geldi,bugün acayip derecede mide bulantısı baş dönmesi kusma var birşey yitip içemiyorum bile etrafında böyle birşey yaşayan oldumu hiç

Arkadaşlar adete 4 gün var duramaim alttaki ovulosyon testi ustteki gebelik bakar misnz aslında ovulasyon testi daha kırmızı ama fotoda gri gibi cikiyor

Eklentiler

• IMG_20220209_200512.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 82
Canım kötü düşünmeyelim son ana kadar ümit var ve bence böyle heyecanlanmak ümitlenmekte güzel şuan en azında bir umudumız var öyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…