Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy birbirimize destek olup 24üne kadar heyecanımızı bastırmaya çalışalım canım sende durumlar ne ben hala yumurtlama dönemindeyim daha yolum uzun 😆😆
Aynen canım yol uzun ama sonu iyi olsun 😁 bende yumurtlama dönemindeyim ama aklımda hep oldu mu olacak mı 🙄ben ilk gebeliğimi kimyasal oldum ağustosta o aydan beride gebelik olmadı hiç geçen ay hiç adet belirtim yokken çok erken oldum ümitliydim ama bakalım bu ay ne olacak sen ne zamandır bebiş istiyorsun

İçimize doğmuştur belki😂 ben de 2 yıldır uğraşıyorum bu ay nasip olur inşaAllah hepimize🤲🏻 Düne kadar 4gün süren bel ağrısı, kasıkta batma, dolgunluk tarzında şeyler vardı ama bugun yok onlar sadece akıntı kaldı inşaAllah hepsi tutunmaya işarettir😇😍 bu kadar gaza geliyoz ama sabaha kırmızıları görmeyiz inşaAllah🤦🏻‍♀️
Görürsekte canımız sağolsun artık yaklaştığımızı hissediyorum ben 😄 bende de bel agrısı sırt agrısı mide bulantısı falan vardı ama kovidden de olabilir diye onları belirtiden saymıyorum bi yerleşemedi
Geçmiş olsun canım❤️Bizim bebişler çok nazlı çıktı😄 ovulasyon testi yaptın hiç? Ben ilk testi dün öğlen, 2.sini akşam en sondakini de bugun gebelik testinden sonra yaptım koyuluklar bu şekilde çıktı bu da bi işaret midir acaba😂
Yok yapmadım hiç hemen kalkıp yapıyorum 😄

Aynen canım yol uzun ama sonu iyi olsun 😁 bende yumurtlama dönemindeyim ama aklımda hep oldu mu olacak mı 🙄ben ilk gebeliğimi kimyasal oldum ağustosta o aydan beride gebelik olmadı hiç geçen ay hiç adet belirtim yokken çok erken oldum ümitliydim ama bakalım bu ay ne olacak sen ne zamandır bebiş istiyorsun
Canım benim 8 yaşında bir oğlum var. Bebeği bu ay düşünmeye başladık. Çok yeni olmasına rağmen yine de çok heyecan yaptım. Sakın ümidini kaybetme. Ben eminim. Bu ay birbirimize müjdeler vericez.
😍😍😍

Geçmiş olsun canım❤️Bizim bebişler çok nazlı çıktı😄 ovulasyon testi yaptın hiç? Ben ilk testi dün öğlen, 2.sini akşam en sondakini de bugun gebelik testinden sonra yaptım koyuluklar bu şekilde çıktı bu da bi işaret midir acaba😂
Ovülasyonda pik görüp hamile olduğunu öğrenen çok kişi var seninkiler de baya koyu görünüyor bende yapim bakalım sıvı da tükettim ama olsun

Aynen cnm baya kapsamli ve ugrasmak lazm inandiricilik da onemli yani iyi gittiniz ona sukredin gidemeyende var yilllarca :) bn her tur vizeye bakiyordum evet asiri sitresli ve cok yipratici oldugundan evlendikten sonra biraktim ama guzel meslekti ozlemisim :)) simdi evden calisiyorum gerci kafam rhat :)))
Kafan rahatsa boşver

İnşaAllahh vardır tatlımm inşaAllahhh😍 belki aynı ay da doğruruz seninle ayy ne güzel olur😍😍 erken testim yok hatta hiç testim kalmadı kan vermekten de çok yoruldum artık kayıttaki kızlar tanıcaklar artık beni😂 adet günüme kadar garanti olsun diye beklicem bu kez bakalım hayırlısı olur inşaAllah🥰
Canim bugün 11. Günün mü catlamanin? Daha erken kuzuum varsa bi kaç güne belirginlesir bak görürsün 😍 benim catlatma ignesi gününü saymazsak 11.gün predictor early de çok silik çizgi çıktı. Hatta başka bi erken gebelik yaptım onda negatif gibi biseydi. Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum ya 😍 kaset testler 20 veya 50 değeri gösteriyor aklında bulunsun 🥰🥰

Canım benim 8 yaşında bir oğlum var. Bebeği bu ay düşünmeye başladık. Çok yeni olmasına rağmen yine de çok heyecan yaptım. Sakın ümidini kaybetme. Ben eminim. Bu ay birbirimize müjdeler vericez.
😍😍😍
Ağzından bal damlıyor valla inşallah canım 💜

Koyulastigini söylüyorlar canım gebelikte bende yapacaktım denemek için kaldı gitti öyle 😍😍 ay nasıl heyecanlandimm

Ağzından bal damlıyor valla inşallah canım 💜
Canım bişey sormak istiyorum. Bu ay yumurtlama akıntıların nasıl oldu? Ben normalde yumurtlamamı akıntılarımdan tespit edebiliyordum. Ama bu ay önce daml daml beyaz geldi. Bugün biraz daha yumurta akı gibi ama çok az geldi. Önceki aylar daha yoğun yaşıyordum. Bir de bu ay çok daha fazla ağrım oldu.

Canım bişey sormak istiyorum. Bu ay yumurtlama akıntıların nasıl oldu? Ben normalde yumurtlamamı akıntılarımdan tespit edebiliyordum. Ama bu ay önce daml daml beyaz geldi. Bugün biraz daha yumurta akı gibi ama çok az geldi. Önceki aylar daha yoğun yaşıyordum. Bir de bu ay çok daha fazla ağrım oldu.
İnanırmısın bende iki gündür ona dikkat ediyordum çok az akıntım bu ay. Dün nerdeyse yoktu bugün yumurta akı gibi ama önceki aylar gibi yoğum değil bende de ağrı var kasıklarım ciddi ağrıyor oturup kalkarken hatta yürürken 🤷🏻‍♀️

Canim bugün 11. Günün mü catlamanin? Daha erken kuzuum varsa bi kaç güne belirginlesir bak görürsün 😍 benim catlatma ignesi gününü saymazsak 11.gün predictor early de çok silik çizgi çıktı. Hatta başka bi erken gebelik yaptım onda negatif gibi biseydi. Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum ya 😍 kaset testler 20 veya 50 değeri gösteriyor aklında bulunsun 🥰🥰
Ocak 29 yumurtlama 30 çatlama günü. Yumurtlamadan bir gün önceyle çatlama günü ilişki oldu sonra hiç olmadı 10 gün annemde kalmıştım eğer tutarsa bu iki gün tutar. Çatlama gününü saymazsam 10.gündeyim kuzum eğer dedğin gibiyse yarın erken gebelik testinde görürüm belki bak heyecan yaptım yinee yaa inşaAllah boşa umutlanmıyorumdur😂
Koyulastigini söylüyorlar canım gebelikte bende yapacaktım denemek için kaldı gitti öyle 😍😍 ay nasıl heyecanlandimm
Evet öyleymiş bakalım benim ki yarın koyulaşıcak mı yarın da bi denerim😍 keşke sende yapsaydın kızz görmüş olurduk😂

İnanırmısın bende iki gündür ona dikkat ediyordum çok az akıntım bu ay. Dün nerdeyse yoktu bugün yumurta akı gibi ama önceki aylar gibi yoğum değil bende de ağrı var kasıklarım ciddi ağrıyor oturup kalkarken hatta yürürken 🤷🏻‍♀️
Bana bir farklı geldi. Senin de aynı olmana sevindim ayrıca. Yalnız değilim. Hayırlısı olsun inşallah. Acaba döllenme olmuş olabilir mi? Çünkü net bir gün bilmiyoruz.

İnanırmısın bende iki gündür ona dikkat ediyordum çok az akıntım bu ay. Dün nerdeyse yoktu bugün yumurta akı gibi ama önceki aylar gibi yoğum değil bende de ağrı var kasıklarım ciddi ağrıyor oturup kalkarken hatta yürürken
Bana bir farklı geldi. Senin de aynı olmana sevindim ayrıca. Yalnız değilim. Hayırlısı olsun inşallah. Acaba döllenme olmuş olabilir mi? Çünkü net bir gün bilmiyoruz.
bilmiyorum ki canım senin sat ne zamandı hangi günler değerlendirdin

İnanırmısın bende iki gündür ona dikkat ediyordum çok az akıntım bu ay. Dün nerdeyse yoktu bugün yumurta akı gibi ama önceki aylar gibi yoğum değil bende de ağrı var kasıklarım ciddi ağrıyor oturup kalkarken hatta yürürken

bilmiyorum ki canım senin sat ne zamandı hangi günler değerlendirdin
Canım sat 24 ocak ben adet bitiminden itibaren değerlendirdim.

Eklentiler

• IMG_20220209_185900.jpg
    IMG_20220209_185900.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 84
Benimde 29 ocak bende biriminden itibaren 1 gün arayla değerlendirdim bir program kullanıyormusun takip için
Takip programı kullanıyorum. Yarını yumurtlama günü gösteriyor. Ama ben her ay farklılık gösterebileceğine inanıyorum. Hava değişimi beslenme vb. durumlardan dolayı.

X