Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese hayırli aksamlar .Bugün 8 dpo, dün kan tahlili 0,1den kücük çıktı. Biraz önce predictor early yaptım foto atıtorum, sizce umut var mı hala benim icin 🙏😔😔
İlk resimde çizgi belli oluyo canım ama daha bata varmış galiba 2 gün sonra tekrar yap bence daha çok yeniyse beta değeride artar zaten. Şu erken gebelik testlerine güvenemiyorum bi türlü bende de 3gündür hayalet çizgi çıkıyo ama çizgi görüntüsünde hiç artış olmuyo hep çok zor görülen hayalet çizgi var.

Canımm çok geçmiş olsun 2 gündür bi aksilikten dolayı giremedim. Nasıl oldun iyisindir inşaAllahh ağır geçiyo mu? Sen güçlü kadınsın tatlım korona tırtt gelir sana onu da defedersin sen başından merak etme😍
Sagolasin canım iyiyim şükür cuma gecesinden beri hastaydim 3 gün falan kulak tıkanıklığı burun tıkanıklığı mahvetti biraz. Onun haricinde grip gibi geçiyor. Burnum da açıldı biraz şükürler olsun. Sen nasılsın iyi misin? Test yaptın mı bir daha?
🥰🥰

Test markamız aynı canım benim bat 11 şubat bende öğlen 2de yaptım 10.dakikada böyle çıktı. Ben de çok kararsızım acaba kuruma çizgisimidir diye hala emin olamıyorum😄 hayalet mayalette olsa azıcık şu çizgiyi görmek çok güzel sürekli bakasım geliyo en sonunda çöpe atrım😂 inşaAllah gerçeğinide görürüz yakın zamanda😍 senin bat ne zamandı canım?
Ay seninki de tıpkı benimki gibi hayalet falan değil bunlar bariz çizgi vallahi💃💃💃 benimde 11 yada 12 şubat canım 29 u çatlama idi. ben testi aldığım sayfaya yazdım cevap gelmedi henüz testlerimiz de bu şekilde kuruma çizgisi çıkıyor mu dedim 😄bir gebenin günlüğünden aldın sende dimi benimki ovülasyonların yanında hediye gelmişti

Benimki de 1 ay önce 5,5 idi, dünden beri 25mcg'lık ilaç alıyorum. Doktorum da 2,5 altını hedefliyor.
Ne zaman baktıracaksın tsh değerine?
Bir kutu bitince, 15 gün kaldı.. benden ekstra selenyum da kullanmamı istedi. Omega ve d viramini zaten 2 aydır kullanıyordum.. bir haftada değerleri düşürüyormuş, inşallah düşer 2.5 altına 🙏🏼

Bende pcr için geldim kızlar dua edin negatif olsun birde onunla uğraşmayalım 🥲

Sagolasin canım iyiyim şükür cuma gecesinden beri hastaydim 3 gün falan kulak tıkanıklığı burun tıkanıklığı mahvetti biraz. Onun haricinde grip gibi geçiyor. Burnum da açıldı biraz şükürler olsun. Sen nasılsın iyi misin? Test yaptın mı bir daha?
🥰🥰
Oyy kıyamam yaa Rabbim tez zaman da şifa versin inşaAllah🤲🏻🥰 bol bol c vitaminlerini göm meyvelerini ye bebiş de sağlıklı olsun hayırlısıyla haftaya gümbür gümbür duyarsın kalp atışlarını😍 ben de bugun normal kaset test yaptım 10.dakikada böylw hayalet çizgi çıktı ama hala emin olamıyorum çünkü adet sancılarım arada geliyo gidiyo gibi oluyo eğer cumaya kadar olmazsam test yapıcam yine😍

Eklentiler

• DA9FF925-C232-45FB-8FA7-A7F01152381E.jpeg
    DA9FF925-C232-45FB-8FA7-A7F01152381E.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 30
  • F28F8176-B8E9-48CF-974A-1CF1E845A93D.jpeg
    F28F8176-B8E9-48CF-974A-1CF1E845A93D.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 25
Cuma günü ben de tekrar denicem mübarek gün de yapayım dedim😄 inşaAllah kırmızıları görmeden o güne çıkarız da çift çizgiyi görürüz hepimiz😍
Ay görmeyelim lütfen ben gecen ay kalan pedlerimi görümceye verdim benim daha ihtiyacım olmayacak diyerek nasıl o kadar eminsem 😄😄😄ped olmuş 50 lira 😂 bu arada akıntın falan var mı canım benim yoğun akıntım var bugün ara ara da karnıma ağrı giriyor

Ay seninki de tıpkı benimki gibi hayalet falan değil bunlar bariz çizgi vallahi💃💃💃 benimde 11 yada 12 şubat canım 29 u çatlama idi. ben testi aldığım sayfaya yazdım cevap gelmedi henüz testlerimiz de bu şekilde kuruma çizgisi çıkıyor mu dedim 😄bir gebenin günlüğünden aldın sende dimi benimki ovülasyonların yanında hediye gelmişti
Benim de 29 çatlama oldu aynı gidiyoruz kuzum😍 birgebeningünlüğünden aldım ben de 2 gün önce aynı testi yaptığımda hayalet çizgi, kuruma çizgisi hiç bişey yoktu ama bugun böyle olunca bi ümit etmedim değil😄 inşaAllah vardırr yaa ama benim arada sanki regl ağrılarım gelip gidiyo gibi oluyo o yüzden tam sevinme olayına giremiyorum😂 ebru abla ne cevap vericek merak ettim beni de bilgilendirir misin cevap geldiğin😍

Oyy kıyamam yaa Rabbim tez zaman da şifa versin inşaAllah🤲🏻🥰 bol bol c vitaminlerini göm meyvelerini ye bebiş de sağlıklı olsun hayırlısıyla haftaya gümbür gümbür duyarsın kalp atışlarını😍 ben de bugun normal kaset test yaptım 10.dakikada böylw hayalet çizgi çıktı ama hala emin olamıyorum çünkü adet sancılarım arada geliyo gidiyo gibi oluyo eğer cumaya kadar olmazsam test yapıcam yine😍
Canım erken gebelik yok mu hiç? Bi kan versen aslında için de rahatlar. Insallah bebisin seninledir yaaa çok sevinirim öyleyse kuzumm 😍😍
Allah razı olsun canimm tüketmeye çalışıyorum, bi an önce haftaya olsa da gitsek 🥰

Kızlar hayalet bi çizgi oluştu ben net olarak görebiliyorum ama fotoğrafta siz görebilecek misiniz bakalım testten yarım saat sonra cıktı bu arada
Evet görünüyor pazartesi aynı testten yaptım adetime 2 gün kala bu bile çıkmadı senin kaç gün var ben regl olucam bugün yarın sinyaller veriyor

Ay görmeyelim lütfen ben gecen ay kalan pedlerimi görümceye verdim benim daha ihtiyacım olmayacak diyerek nasıl o kadar eminsem 😄😄😄ped olmuş 50 lira 😂 bu arada akıntın falan var mı canım benim yoğun akıntım var bugün ara ara da karnıma ağrı giriyor
Hhaha nasıl da eminsin kendinden ben de hala markete gidip ped almadım olurda hamileolursam boş almıyım diye🤣 beyaz akıntım var kremsi kıvamda hep ıslaklık var gibi hissediyorum ama arada 2 defa sarı renkte geldi bilemedim yani benimde adetten önce hep sarı akıntım olur

Son düzenleme:
Yumurtlamamin 8. Günü bugün.Bata 5 gün var 🥺az kaldı yani canım daha belirgin olması lazımdı sanırim dün de beta hcg çikmadi kanda
Canım o belli olmuyor ya beş gün var çok da az değil beş güne koyukasabilirde. Takip et bakalım inşallah gelmesin kırmızılar

😍 Vayy bee ileri görüşlülükte S sedacamasal gibi ol 👏🏻👏🏻👏🏻

Canım erken gebelik yok mu hiç? Bi kan versen aslında için de rahatlar. Insallah bebisin seninledir yaaa çok sevinirim öyleyse kuzumm 😍😍
Allah razı olsun canimm tüketmeye çalışıyorum, bi an önce haftaya olsa da gitsek 🥰
İnşaAllahh vardır tatlımm inşaAllahhh😍 belki aynı ay da doğruruz seninle ayy ne güzel olur😍😍 erken testim yok hatta hiç testim kalmadı kan vermekten de çok yoruldum artık kayıttaki kızlar tanıcaklar artık beni😂 adet günüme kadar garanti olsun diye beklicem bu kez bakalım hayırlısı olur inşaAllah🥰

Benim de 29 çatlama oldu aynı gidiyoruz kuzum😍 birgebeningünlüğünden aldım ben de 2 gün önce aynı testi yaptığımda hayalet çizgi, kuruma çizgisi hiç bişey yoktu ama bugun böyle olunca bi ümit etmedim değil😄 inşaAllah vardırr yaa ama benim arada sanki regl ağrılarım gelip gidiyo gibi oluyo o yüzden tam sevinme olayına giremiyorum😂 ebru abla ne cevap vericek merak ettim beni de bilgilendirir misin cevap geldiğin😍
O ağrılardan ben de de var canım arada giriyor ama ben bebişe yoruyorum 😄 ebru abla biraz gec dönüyor ama mutlaka dönüyor cevap verdiğinde yazarım sana da cuma günü çift çizgiyi patlatırız inşallah 🧚‍♀️

O ağrılardan ben de de var canım arada giriyor ama ben bebişe yoruyorum 😄 ebru abla biraz gec dönüyor ama mutlaka dönüyor cevap verdiğinde yazarım sana da cuma günü çift çizgiyi patlatırız inşallah 🧚‍♀️
Hadi inşaAllah canım😍 testimde kalmadı hiç yarın gidip test alayım bari şu eczacıları biz meraklılar böyle zengin ediyoruz😂

X