Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlar valla bende şaşırıyorum sorup duruyorum bu neden böyle şu neden böyle kimse sorgulamıyor bile biz alışmışız Tr de herşeyi sorgulamaya şimdi burada insanlara siz kendinizi Özgür mü zannediyorsunuz diyorum polis demek sıkıntı demek başına bir iş gelince biz gidip direk şikayet ediyoruz vs burada şikayet etmeye korkuyorlar insanlar polisle işim olmasın diyorlar ne garip
Ah canımmm tamam olsun belki Türkiye'ye keisn dönüş yaparsınız belli olmaz.. hele çocukları sen kapıya bir diz ondan sonra olarsan kopar o çocuk paralarını kaç git ordan 😂😂😂😂

Merhaba kızlar iki senedir çocuk istiyoruz olmuyor hsg çekildim eşim testler verdi hiçbir sorun yok deniliyor ama olmuyor bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum dün iğnenin olduğu gün ilişki olmadı kaçırmamışımdır dimi çatlamayı
Merhaba hoşgeldin bacım😊
Rabbim en kısa zamanda nasib etsin isnhaAllah.. bazen böyle oluyor sebebsiz infertilite ama asla olmayacak diye birşey yok zamanı gelmemiş şimdiye kadar hepsi bu Nasibinde İnshaAllah yakındır..

Ah canımmm tamam olsun belki Türkiye'ye keisn dönüş yaparsınız belli olmaz.. hele çocukları sen kapıya bir diz ondan sonra olarsan kopar o çocuk paralarını kaç git ordan 😂😂😂😂
Bakalım kısmette ne varsa hele bi gelsin emeklilikte ben çalışırsam çift emeklilik hakkım var ama ben artık bilmiyorum herhün yoruluyor iyiden iyiye bakalım artık

Kizlar heyecandan uyuyamiyorum ya
Hayırlı olsun senin gebelik var heralde baktım geriye doğru testini gördüm umarım yarın güzel haber alırsın bakalım kan kaç çıkacak Dr de görün bazen kese görünmüyor ama rahim kalınlığı da gebeliğe işaret oluyor ya ordan anlar

Merhaba hanımlar. Ben bugün doktora gittim adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif çıktı. Doktor alttan muayene etti ve geç yumurtlamissin gebe olabilirsin on gün sonra tekrar kan testi verip gel dedi. Sizce hamile miyim ?. En son 25 Aralık'ta regl oldum ve 21 ocakta lekelenmem oldu. Yumurtlama olduğu için şuan ilişkiye gireyim mi sizce yardımcı olun lütfen kafayı yiyeceğim düşünmekten. Çok istiyorum çocuk

Yazdığım mesajdaki arkadaşlar covid 😁 aman yanlış bişey yazmak istemem çünkü 😇
Gerçi gebeliğe hazırlıkta da bolca vitamin omega ve folik asit veriyor doktorlar. Ben böyle içinde herşey olan bir multivitamin içiyorum, dışarıdan estra da d vitamini ve omega3 alıyorum.. inşallah hepsi işe yarar kuzum 🙏🏼🙏🏼
Himmm evet farkli anlasildi cobidde kan sulandirici beriorlr cogu dr simdi taslar yerine oturdu bnde diorm kan sulandirici ne alakal herkese :))

Canım benim bildiğim yumurtlamaya göre adet olunur ama ben kendimde bile hiç takib etmedim açıkçası 🤔 sen normal takribi ne zaman oluyorsan yine onu baz al bence
Yani onceden hic gec yumrtlamaya denk gelmemistm pcolu olarak ilk denemem onceki aylrda kendilgmden duzgn adet oldum ilk kez denemeye baslayinca ovulasyon test kullandm ve onda da gec yumrtlucammi tutmuŞ hey yarbbim bu cocuk olmadn bni delirtti sipa :))

Valla bende eşimin emekli olmasını bekleyeceğim çünkü ben Tr çok seviyorum herşeyiyle ama burada doğmuş büyümüş iş hayatı eğitim hepsi buradan geçmiş olunca emekliliği beklemek gerekti oda Tr görünce hele birde Antalya’yı ah bir ekmekli olsam diyip duruyor ☺️ İnşallah bizde döneriz.bu arada vize müdürlüğü nerede yaptın almanyada mı vize deyince içim sızladı biz ocakta başvurduk 4 ocakta 14 ekimde gelebildim.zor bir işmiş seninkisi
Emeklilik imkani cok iyi ama turkiyedende emekli olmak ii en azndan siz de burdan olun yurtdisi bu onlrin ipiyle kuyuya inilmez :)) tum ulke islemlerini yapiordum cnm dunya vizesi. smdi farkli sektorlerdeyim :))
Sizinki evlilik vizesidir sanirim o uc ay sureblior ama sizin baya surmus herlde sertifika vsvs flan ondn yoksa bukdr surmez :))

Merhaba hanımlar. Ben bugün doktora gittim adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif çıktı. Doktor alttan muayene etti ve geç yumurtlamissin gebe olabilirsin on gün sonra tekrar kan testi verip gel dedi. Sizce hamile miyim ?. En son 25 Aralık'ta regl oldum ve 21 ocakta lekelenmem oldu. Yumurtlama olduğu için şuan ilişkiye gireyim mi sizce yardımcı olun lütfen kafayı yiyeceğim düşünmekten. Çok istiyorum çocuk
Cnm dr yumurtlama donemindemisin dedi yumrtan catlamismi dedi rahim kalinlign vrmi dedi yani hangi donemde olamnla degisir bu sorunun cevabi

Ortalama hangi günlerde yumurtlama oldu? Siz hangi günleri değerlendirdiniz?
Adet zamanından 14 gün önceki hesapladım ancak 12 ile 18 gün arasında çoğunlukla günlük ilişkiye girdim . Ancak şu beta 379 dolayısı ile 3 hafta öncesine gidiyor. O zamanlar da gün aşırı veya 3gunde bir filan olmuştu. Doktora gidince daha iyi anlarım herhalde

Canım yumurtlama farklı zamanlarda olabiliyor bir doktor her ay değişiyor bazı aylar yumurtlamıyorsunuz bile demişti
Onu anlamamış olabilir ben bir hafta oldu işte karın ağrım da var yerleştirme oldu belki de . Şimdide ağrım geçti. Mide bulantısı ve uyku kaldı.Ben bu ay aktiftim. O yüzden ne zaman oldu bilemiyorum:)

379 ile 3. Hafta oluyor sanırım 😊
3 hafta öncesinde evet yumurtlama dönemi düşük görünen zamanda girmişim ama 2. Hafta yakın zamanlarda yani adetten 12. Gün sonra şansımı zorlamadan hergun ilişkiye girdim :) Bu arada 1 buçuk aylık evliyim 🙂

Canımmmmm Kızlar , ben çift çizgiyi gördüm 🥺 Allahıma şükürler olsun , kan testi de vereceğim. İnşallah vardırr

Eklentiler

• D6A08566-27F2-4FFD-89EB-9B8019812D90.jpeg
    D6A08566-27F2-4FFD-89EB-9B8019812D90.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 62
X