Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haha valla doğruları anlatmışsın öyle dengesizler burda bende tanıdım kredi çekip bilezik alan daha sonra ödeyemeyip satan gerçekten birbirleri içinde düşmancılık oynuyorlar ama erkekler degil kadınlar

İnşAllah canım benim

2-3 ay mı biz evlendik 5-6 ay sonra eşim Suriye’ye gitti 7 ay kaldı benim zavallı kocam iş konusunda biraz şansız herkes rahat yere gitsede onun şansı kötüye gider

Eee ne zaman gideceksin hala bize yorum yapıyorsun biz çizgi die gözleri şaşı ettik görsek ayakkabı giymeden koşacagz sen neyi bekliyorsun test üstüne test bizi çatlattın merakta koydun kalksan kııız
Ya geçen ay esimi kaldirdim dedimki hamileyim galiba gittik kan verdim negatif yarin zaten gdiicem ya acille ugrasmak istemiyorum

Halbuki ki burda hepimiz gurbetteyiz güzel güzel geçinip gitmek varken ne gerek var bu konularda yarışmaya. Komşu konusunda burda şanslıyım. Merkez de çok güzel ama uzağız merkeze eşlerimiz spora gittiğinde anca onların sporu bitene kadar gezip kahve içip geri dönüyoruz. Tek sıkıntısı o. Ama yinede eşim ikinci doğuya yine yazarım diyor seviyoruz diyarbakırı

2-3 ay mı biz evlendik 5-6 ay sonra eşim Suriye’ye gitti 7 ay kaldı benim zavallı kocam iş konusunda biraz şansız herkes rahat yere gitsede onun şansı kötüye gider
Misal olarak demiştim ama 7 ay da çok ya gerçekten Allah sabır versin kuzum. Kötüyü düşünme artık ayrılmazsınız inşallah

Canım benim eşimin ilk göreve başladığımdan beri ayrılmayan her yere aynı tayini çıkan arkadaşı vardı evliydi bizde evlenince eşiyle flan tanıştık.biz araba aldık birazda pahalı bi araba onlar gitti evi flan sattı bize nispet araba alabilmek için düşün yani arabaları vardı kendilerini idare edecek kadar.bide sürekli eşimi doldururdu Bn olsam o kadar parayı arabaya yatırmam die aaaa bi baktık evi satmış arabayı satmış söylediklerinin tersini kendi yaptı şok oldum resmen başkaları için yaşayanlar çok var hoş bizim ki gbi yine alamadılar evden oldular işte kafasızlktan

Listeye beni de ekler misin canım 12 Şubat bat tarihim ama doktor bana 11 Şubat'ta yap gebelik testini .hiç bir sorunumuz yok 2 defa kimyasal gebelik geçirdim rahim ağzı yarası vardı geçen ay onu yaktı doktor ins bu ay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…