Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20 lik diş yapıyor bu dediklerinizi. Gömük olduğu zaman çıkamıyorlar ve böyle agrılara neden oluyorlar. 16 yaşımda başladı bu şikayetlerim ve benim 4 20 likte gömük olduğu için alındı
Tsk ederim cnm Dun acmaya basladim, baya yavas yavas yedim birseyler. Onceki gun hic acamadim. Corba ictim tatli kasigiyla. Kalktigimda yuzumun Sag tarafi uyusuk gibiydi, korktum acikcasi. Reglim gelince gideyim.

Sarı akinti ne oluyor kızlar
KizlF günaydın ben adet olmadim hala sizce gebelik olsa cikarmiydi bu zamana kadar evlendiğigimfen beri ilk kez bu kadar geciktim
Canım sen bir test yap yada direk kan ver bence.. akıntı herşeyden olabilir ama gebelik belirtileri arasında var ama çoğunlukla beyaz ve şeffaf oluyor ama belli olmaz .. test yaptın mı bir daha

Kizlar gunaydin, Sabah 5.45te wcye kalktim. Ee dolapta erken test var, durttu tabi Bir yandan umitliyim, bir yandan olmadi ya, olmadigini goreyim de isime gucume bakayim, salak salak umit etmeyeyim diye dusunuyorum aksamdan beri. Testi Yaptim, ilk 4 dakika tertemiz negatif. Gozlerim yapisik acilmiyor filan. Esim uyaninca testi kaldirdim tabi hemen. Sonra dayanamadim 15 dk. Sonra gittigimde hayalet ya da silik herneyse cizgi vardi. Fotografta cikmiyor. Ama ciplak gozle gorunuyor. Daha onceki aylarda tertemizdi ve saatler sonra bile boyle bir cizgi gormemistim. Icini acinca daha da belli gorunuyor ama ne umitlenebildim ne de rafa kaldirabildim. Yine rahatlayamadim yani. Sozde 12.gun yani yarin yapacaktim. Artik cuma sabah kaset test yaparim erken gelmezse. Testleri zebil etmeyin, ben yaptim siz yapmayin, batinizi bekleyin, erken test pismanliktir, almayin, aldirmayin ☺ Bu sekilde her turlu soru isareti Bir ise yaramiyor

Erken test bende almamak için zor tuttum kendimi. Elimde son 1 normal test var bekliyorum yapmıycam daha. İnş pozititir senin tatlım

Kesinlikle erken test pişmanlık. Ben de yaptım bu sabah negatif ama daha bata 5 gün var ne düşüneceğini şaşırıyor insan bu ay bende belirti de vardı halbuki bel ağrısı, göğüslerde hassasiyet ve dolgunluk bilmiyorum Rabbim bize de nasip etsin en kısa zamanda

15 ocak

Cnm erken senin de. Negatif cikip hamileyim diyen cok internette. Bat gununu bekle bakalim. Erkenden uzme kendini. Ne ara boyle sabirsiz oldum ben de bilmiyorum. Ilk gebeligimde bile kac gun gecikince kaset test yapmistim. Olunca saniyesinde cikiyor zaten belirgin sekilde, suphe filan kalmiyor. Erken testi de buradan ocakta ogrendim. Cehalet mutluluktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…