Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah cankm bu sağlık ocağı doktorları bi acayip ya daha beta 200 bana ladın doğuma git artık diyo gitsem ne olacak sanki kese gorunmez kalp atışı duyulmaz
hakkaten daha duyulmaz ki..Canım nasıl değerlendirdin bizi de aydınlat neler yapalım püf noktaları söyle

Yaaaaa ben demiştim sanırım uzun bir yerleşme kanaması olabilir diyeeee
Bu ne güzel bir haber böyle, tebrikler canım. Sağ sağlim kucağına al inşallah
o kadar şaşkınım ki hala anlatamam. bu ay yumurtlama takip edicem o gün eşimle bir araya gelebilicezmi derken meğer hamileymişim. bide oğlumla kızım hep kucağımda 2 haftadır. çok mutluyum daha eşimle paylaşmadım ankarada zaten. haftasonu yanına gitmeyi düşünüyorum çocuklara bakıcıyı ayarlayabilirsem

Canım sen kesin adet öncesi hamile kaldin. Çok iyi değerin sagliklica al kucagina

Güne başlayıp devam edelim. Ben de yumurtlamayı bekliyorum bir de kocamın keyfini. Aklınca bana uyuzluk yapıyor aklını alıcam haberi yok
Yumurtlama yaklaşınca bu koca kişileri de bi triplere giriyor, bi nazlanmalar falan.. çök tepesine acıma
Canım şimdiki kan sonucumu aldım 200 olmuş neredeyse 3 katı artmış 2 günde nasıl mutlu oldum anlatamam pazartesi tekrar kan vercem inş
Yaa kuzum ben dedim sana boş boş konuşuyor Allah'ım yaa nasıl diploma almışlar hayret valla. Bak ne güzel artmış maşallah gözün aydın sağlıkla ilerlesin

tatlım regl biter bitmez ilişkide mi oldu senin ?

Canım sen kesin adet öncesi hamile kaldin. Çok iyi değerin sagliklica al kucagina
aminnn, Allah bize bağışlasın inşallah. şimdi eşime sonrasında çocuklara söylemek var sırada dualarım anne olmak için böyle sabırla binbir emekle bekleyen hepiniz için. en hayırlı zamanda sağlıkla kavuşuruz hepimiz inşallah

Gebelik haberi alanlar bizimle de paylaşın neler yaptınız? nasıl değerlenirdiniz?

Gebelik haberi alanlar bizimle de paylaşın neler yaptınız? nasıl değerlenirdiniz?
yani biz uzak olduğumuz için ben tarih yumurtlama denk getiremediğimi düşünüyorum. inan bilmiyorum nasıl oldu canım. yatakta bekliyordum ama ilişkiden sonra hemen kalkmadım onun dışında hep yorgun ve yoğundu o dönemlerim.

Benimde adet günüm 10 şubat. benim testimde böyle çıktı. hatta ben ayın 5inde yaptım testi böyle çıktı. Çok başlarındayız sanırım bende haftaya doktora gitmeyi planlıyorum :)
Öncelikle hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah . Belirtileriniz neydi acaba ?kasık ağrısı var mıydı mesela ? Benim yumurtlamadan beri devam eden sol kasık ağrım var bat 15 Şubat

Maşallah çok sevindim

Amin inşallah allah isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…