Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hemen çıkmadı. Bir tuvalete gittim. Kenarda bu halde idi :) Ay hadi inşallah. Tüm sıkıntılara deva olsun inşallah. Ama bekleyeceğim haftaya anca test olur. Korkuyorum yine de :/ :)
Yani hemen cikmasa bile beklemekten bukadar kirmizi olan hic testim olmadi :) oyuzden silik cikmistir buyuk ihtimal silik olmasida henuz 3 haftalik flan oldugu anlamina gelebilir

Yani hemen cikmasa bile beklemekten bukadar kirmizi olan hic testim olmadi :) oyuzden silik cikmistir buyuk ihtimal silik olmasida henuz 3 haftalik flan oldugu anlamina gelebilir
Adet günüm 2 gün sonra 10unda . Doğurganlık gününde oldu ise eğer 2 hafta olmuştur. Gerçi 3 hafta da olabilir yani:) bu ay işi garantiye aldım ben ne olur ne olmaz :)

Adet günüm 2 gün sonra 10unda . Doğurganlık gününde oldu ise eğer 2 hafta olmuştur. Gerçi 3 hafta da olabilir yani:) bu ay işi garantiye aldım ben ne olur ne olmaz :)
Cnm adet tarihinden itibaren sayiliyor ovulasyon gununden degil adetinede iki gun vrmis silik cikmasi normal zaten hadi hayirli olsun gozunuz aydin

Öyle miymiş o zaman tabi atmayın rica ederim canım bol bol c vitamini al kullanabilcegin dısardan takviyelerden al onlar etkili oluyor bir an önce atlatıver saglıkla

20 lik diş yapıyor bu dediklerinizi. Gömük olduğu zaman çıkamıyorlar ve böyle agrılara neden oluyorlar. 16 yaşımda başladı bu şikayetlerim ve benim 4 20 likte gömük olduğu için alındı

Bazen bende öyle düşünüyorum bende hep zamanında sağlıkla diye dua etmiştim zamanını bekliyordur diye düşünüyorum inşallah hayırlısıyla görürüz 2.yi olmazsa da sağlık mutluluk versin rabbim evlat aratmadı birer tane var elhamdülillah

Uzun bir süredir görmedim sarı akıntı onyüzden sormak istedim

KizlF günaydın ben adet olmadim hala sizce gebelik olsa cikarmiydi bu zamana kadar evlendiğigimfen beri ilk kez bu kadar geciktim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…