Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu son covid hastalarında burun tıkanıklığı çokça görüldü Üzülme canım, haftaya daha da güzel olur

Oyle yapcaz canım ne bileyim artık haftasına gore düşük galiba

Merhaba geçmiş olsun. Çene Cerrahına gitmelisiniz bence.

Olmaz kuzum inşallah bol bol dua et dinlen kendine iyi bak, inşallah atlatacaksiniz bunuda
İnşallah canım belki de daha kötü şeyler olacaktı engel oldu diyorum kendimi avutuyorum artık. Saglikli olalım da başka bisey istemiyorum
Bu son covid hastalarında burun tıkanıklığı çokça görüldü Üzülme canım, haftaya daha da güzel olur
Mahvetti beni canım geceleri uyumak çok zor açılmıyor bi türlü ağzımdan nefes al ver sürekli kuruyor boğazım. Insallah bi an önce açılır, bebise de bisey olmaz nefes alamadikca stres oluyorum

Kızlar benim silik çizgiye rağmen 0.10 çıktı kan testim. Adetim 4 güm gecikti ve hiç bir belirtim yok…

Aynen kuzum Rabbim beterinden korusun sizi

Naptın canım sonucun çıktı mı. Ben de sabahtan beri sırt ağrısı bel ağrısı ateş öksürükle uğrasıyorum simdi test verdim. Sonuc bekliyorum kovidim sanırım

Bu testler beni deli etti ya tam pik yok siliklesti diyorum cumartesi bembeyaz çıkan test bugün böyle çıktı, bat 15ocak. Akıntım beyaz süt gibi ,yapışkan değil saçma sapan bişey yaşıyorum
Galiba aynı testi kullanıyoruz instagramdan almıştım benim de bat 19 Şubat bu testleri Bi türlü çözemedim benimde böyle anlayamıyorum Bi gün çok kırmızıyı silikleşti bugün de silik benimde akıntım süt gibi

Eklentiler

• IMG_20220202_202132.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 90
Ayy resmen benim testler gibi ya evet bende birgebeningunlugu den aldım.
Bu ayda geçen ayda bı pik göremedim. Şimdi de koyulaşmis biraz ama akıntım dediğim gibi az ve süt gibi, yumurtlama akıntısı değil. Sinir bozucu

Evet bende o sayfadan aldım ve anlayamıyorum Bi türlü ve sürekli silik iki gün koyuydu tamam yumurtlama oldu diyelim ama iki gündür de beyaz akıntı var kafam karıştı kasıklarında batma varmı karın alt bölgede hafif baskı ağrı hissi

Kızlar ben de bu ay prefertil ovülasyon testi kullandım. Normalde labaquik kullanıyordum. En net onda anlıyorum yumurtlamayı. Sizce bu test pik olmuş mu ?

Eklentiler

• C0CFD660-37C4-45DD-9D00-927D15433567.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 86
Evet bugün yazdım devam et dedi ama reglolcam yani yedi sekiz gün kaldı,bugünde koyulaşma olmuş bişey anlamadım
Bende aynı biraz akıntı var sol.kasikta ağrı bugün deniyim bari bitirmiştim geçen cuma ilişkiyi ağrı varkende eziyet oluyo ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…