Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah gelmez de minigin seninledir kuzum ben çizgiyi gördüm ama inşallah yarın güzel haberler alırsın etiketle beni muhakkak
Benim silik çizgiden sonra diğer testte negatif çıkmıştı öyle korkmuştum ama testler bozukmuş değerim yükselmesine rağmen daha da siliklesiyordu negatif gibiydi. Surelabtı benimkisi hepsi bozuk çıktı
En iyi takibi predictor da yaptım

Kızlar kaçıncı gününüzde adet oldunu peki? Sizler böyle erken olunca ben de korkmaya başladım şimdi ben daha 23.günümdeyim
Geöen ay 11 inde oldum,bu ay takvimde 10 u gösteriyordu 3 gün erken oldum

Ilac kullanmanla gebelik ihtimalin arasinda bir iliski yok. Genellikle de en umulmadik zamanda geliyormus, oyle diyorlar. Gecmis olsun

Ilk idrarla olmadigi icin oyledir. Cizgiyi gormussun. Bence yarin testle filan ugrasma, dogrudan saglik ocagina kan ver. Hayirli olsun simdiden

Yaa çok geçmiş olsun kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyor diyorlar. Rabbim kucağını doldursun inşallah

Kuzucumm çok sağ ol desteğin için çok şükür regl oldum korkmuştum gecikmeden hic gecikmez çünkü testler negatifti valla sevindim gelmesine nasip belki önümüzdeki aydır
Bak buna bende sevindim.. gebelik yoksa gelsin adet sonuçta yola bakmak için gelmesi lazımdı elhamdülillah yine zamanında oldun .. İnshaAllah en sağlıklı gebelik ve sağlıklı doğum yaşarsın

canım gecmıs olsun suankı hayal kırıklıgını anlayabılıyrum bende ılk asılamamda kımyasal gecırdım kasım ayında , aynı seyı bende cok soyledım ılk deneme sans okadar dusuukkeen nasıl tuttu sonrası husran oldu, ama en azından hamıle kalabılıyorsun bu da ıyı bırsey,ınsallaaahhh saglıkla nasıp olsun bunu cok ıçten dılıyorum

Ah canım geçmiş olsunn işte ben hep bunu diyorum burda hemen test yapmayın diye dilimde tüy bitti ama herkes heyecanına yenik düşüyor..

Peki doktor daha kanama olmadan nerden anladı kimyasal olduğunu ultrason Filan mi bakti?

Yaa çok geçmiş olsun kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyor diyorlar. Rabbim kucağını doldursun inşallah
Cok tesekkur ediyorum. Cok mutlu olmustuk ne bileyim cok uzuldum. Hickira hicrika aglamamak icin zor tutuyorum kendimi.

Tuhhh canım çok üzüldüm geçmiş olsun allh saglilkli hayırlı bebekler versin hepimize. Kesinlikle bekle canım erken öğrenmek sıkıntı

Ultrasonla bakti. Hafif lekelenme seklinde kanamam vardi sabahtan beri. Beta degerim dusmeye baslamis bir de.

Beta dusuyo ya canım ondan biliyorlar
Beta düşüyor da lekelenme olunca betada düşük çıkar zaten.. aslında kanama dursa beta yine çıkar..

O oslem_ canım umit vermek için değil ama sen yinede dikkat etsen uzansan yatsan kanaman cogalirsa anlarsın artık iyice ama belki lekele sökülmeden durursa o yüzden olmadomdiye kendini fazla salma onun için dedim ya sen bilirsin tabi ama bence dikkat et son sökülen kadar .. sadece bir onlem ama tabiki dotkror daha bilir.. Ama en çok Rabbim bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…