Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat 11 ocak ovulasyon testi yaptım sizce ?? Yeniden mi yumurtluyorum yoksa hamileliğin habercisi mi?

Eklentiler

• AE87CD52-3B4A-4F39-8DE0-18532160C0A6.jpeg
    AE87CD52-3B4A-4F39-8DE0-18532160C0A6.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar merhaba.33 günde bir adet oluyorm adetin 13. 14. Günü yumurtlama 15i çatlama gördüm daha sonra adete 10 gün varken tekrar yumurtlama gördüm ve tam 4 gün sürdü sonra ovulasyon tekrar silikleşti. Gebelik testi yaptım adete 1 hafta kala yani yumurtlamadan 14 gün sonra negatif çıktı. Bugün adet olmam lazım olmadı. Regl belirtilerim var ama olmadım sizce neden olabilir 2. Yumurtlama da karantinada olduğumuz işin değerlendiremedik bu arada.
Adet olmazsan testi tekrarla canım. Birde ben covid olduğum aydan sonra 8 ay adetim gecikti hep 😥 inşallah seninki bebistir.

Az önce de lavabodayken sulu beyaz akıntı geldi kafam allak bullak oldu iyice ya🤦🏻‍♀️ bi de dün gece uykumdan uyandıran bi ağrı oldu, sağ kasıkta bi sızı girip çıktı sürekli, 5dk sürmüştür çok değişik bi ağrıydı. Az önce ki akıntıdan sonra tekrardan o ağrıdan girdi. İnşaAllah bu belirtilerimiz, bebişlerimizin tutunma işaretidir🤲🏻 Sabırsızlıkla senin yarın ki testini bekliyorum canım hadi sende bi pozitif görelim de bizlerde umutlanalım aonra ben de test yapayım😍🥰
İnşallah ya teşekkür ederim hayırlısıyla bş sabahı yapalımda 😅

Ayy hadi inşallah, benim de hep özel günlere denk geldiği için ben inanırım uğuruna ❤️ biz de 2020de evlendik, sizden 2 ay önce. Ama bizim ikinci evliliklerimiz

Hımm haftasonu araya girdiği için veremedin o zaman. 3 gün oldu di mi?
Yok canım 2 gün yarın olacak. Perşembe ve cumartesi vermiştim.

Evet canım hatta femara kullandım adetin 4. Günü başladım adet bitince de rahim filmi çekildim. Doktora sordum doktor gerek yok bebek tutarsa da bisey olmaz dedi. İlk rahim filmi çekildiğim ay bisey kullanmamistim ama o zaman da korunmamistim, başka doktor çekmişti onu o da korun demedi bana
Hayirli olsun canim benim, bazi doktorlar korunun bazıları gerek yok diyor ya inan kafam karıştı neyi dinleyecegimi sasirdim

Hayirli olsun canim benim, bazi doktorlar korunun bazıları gerek yok diyor ya inan kafam karıştı neyi dinleyecegimi sasirdim
Evet biliyorum canım bende hamile kalmadan aynı şeyi sormuştum ama doktor bana bu şekilde söyledi, bende gebe kalmam zannediyordum kaldım o yüzden pek takilmamistim ilk sorduğumda. İnşallah bisey olmaz diyorum artık, doktor da ona göre ilaç vermezdi diye düşünüyorum

Evet biliyorum canım bende hamile kalmadan aynı şeyi sormuştum ama doktor bana bu şekilde söyledi, bende gebe kalmam zannediyordum kaldım o yüzden pek takilmamistim ilk sorduğumda. İnşallah bisey olmaz diyorum artık, doktor da ona göre ilaç vermezdi diye düşünüyorum
Yani başka sayfalarda da okudum hamile kalıp çocuğunu kucağına alan da var hsg sonrası insallah sağlıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız

Yani başka sayfalarda da okudum hamile kalıp çocuğunu kucağına alan da var hsg sonrası insallah sağlıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız
Sağolasın canım 2 farklı doktor da bana korun demedi, 2. Hsg çekilmeden de ilaca başladım. Artik onlara güvenip denedim bisey olmaz inşallahh 🤲 kalp atışını bi duyayimda rahatliycam

X