Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hope2022 hope2022 partalina_ partalina_ Hayat su Hayat su S sedacamasal Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek kızlaaaar koşun koşun aklıma bi fikir geldi 🤣🤣 bende 10 tane gebelik testi var. Sizin için kendimi kobay ilan edebilirim. Diyorum ki yarından itibaren her sabah test yapsam? İğne etkisi bakalım ne gün geçecek diye. Ama depresyona girersem toparlaması sizden ha 🤣

3 tane test var elimde 🤣🤣🤣 biri express tam bat günü yapılıyor. Diğeri ovulasyona gore 17. Gün yapmam lazım diğeri de her ihtimale karşı kendimi tutamazsam diye aldığım dandik bı test 😃
Yap gİtsin ya testler bizden önemlisi 😅 bendede 9 test var 🙄kendimi zor tutuyorum şimdi yapmamak için 🤦🏼‍♀️

hope2022 hope2022 partalina_ partalina_ Hayat su Hayat su S sedacamasal Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek kızlaaaar koşun koşun aklıma bi fikir geldi 🤣🤣 bende 10 tane gebelik testi var. Sizin için kendimi kobay ilan edebilirim. Diyorum ki yarından itibaren her sabah test yapsam? İğne etkisi bakalım ne gün geçecek diye. Ama depresyona girersem toparlaması sizden ha 🤣
Bebişiim yapma yanarız 😂 en azından 12. Günü bekleyeliim test kelimesini ondan sonra konuşalıım 😂 şimdi ponçik ponçik belirti arayalım 🥳

X