Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bulantı mı hmmm.. yok ya sabahtan beri yemek yapıyorum hiç midem bulanmadı.. ama bi kaç saate başlayabilir

Bat ne zaman

Bendese öyle acayip derecede yesemde açlık hissediyorum bide karın ağrısı oluyor kasık ağrısı oluyor sizin bat ne zaman

Bendese öyle acayip derecede yesemde açlık hissediyorum bide karın ağrısı oluyor kasık ağrısı oluyor sizin bat ne zaman
Bat 12şubat. 1 hafta var ama bu ufak ufak kasık ve karın ağrısı hep oluyor. Hiç doymuyorum evet eşim şoklarda ama duphaston içiyorum o da iştah açıyor olabilir. Bi de sık idrara çıkma durumu var

Bat 12şubat. 1 hafta var ama bu ufak ufak kasık ve karın ağrısı hep oluyor. Hiç doymuyorum evet eşim şoklarda ama duphaston içiyorum o da iştah açıyor olabilir. Bi de sık idrara çıkma durumu var
Benimde bata karar veremedim ağusto ve eylülde 11,Ekim 13,kasım15,Aralık 12,ocak11, şimdiki adetim uygulamada 10 Şubat yazıyor ama bazılarında diyor bir önceki ayda hangi gün plduysanno günü beklenben hiç ilaç kullanmıyorum,bu aralar bendede sık idrara çıkma durumu var inşallah psikolojik yaşamıyorum dur ya

ovulasyon takip etmedim canım akıntılardan bir şeyler yapmaya çalıştım değerlendirdik o günleri ama son 4 gün korona olduğumu öğrendim çokta merak ediyorum bi yanımda belki bu hastalık değiştiriyor diyo yarın bi test yaparım evde stoklamıştım

Evet düzensiz olunca insan emin olamıyor. Yumurtlama da bilmeyince tahmin etmek zor. Ama ortalama 30 gün gibi düşünebilirsin. İnşallah hiçbirimizin öyle değildir

Evet düzensiz olunca insan emin olamıyor. Yumurtlama da bilmeyince tahmin etmek zor. Ama ortalama 30 gün gibi düşünebilirsin. İnşallah hiçbirimizin öyle değildir
30 gün düşünürsek inşALLAH bat 10 Şubat o zaman sen test ne zamana yapıcaksınn

Rabbim hayra çıkarsın inşallah şu durumlarımızı

Kızlarrr benim bat 10-11 şubat belirtilerden dolayı dayanamadım erken gebelik testi yaptım gözle görülür bi hayalet çizgi çıktı ama telefondan gözükmüyo çekmeye çalıştım ama belli olmuyo Bu kadar erken sonuç verir mi acaba ya da sabah ilk idrarla denesem daha mı iyi olur offf heyecan yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…