Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu şekilde gözüküyor uygulamada 3 şubat yumurtlama gözüküyor

Eklentiler

• 4FBA504D-3D65-4257-B426-CA5D73F8F37B.png
    251 KB · Görüntüleme: 30
Amin inşallah o zaman iş başa düştü iyi değerlendirin

Bı yerde duymuştum pahalı yada ucuz arasinda ki fark marka yani ucuz olanı da aynı sonuc veriyor pahalı olanı da bana göre buda sonucu verir ama adete yakın yap ki adet gününe kadar kesin sonuç alırsın

Bı yerde duymuştum pahalı yada ucuz arasinda ki fark marka yani ucuz olanı da aynı sonuc veriyor pahalı olanı da bana göre buda sonucu verir ama adete yakın yap ki adet gününe kadar kesin sonuç alırsın
Adetime 5 gün var

Değeri göremiyorum ama normal değer aralığında çıkmış yani negatif
Nasıl yani mesela bende 16.67 çıkmıştı normal değer yazıyordubazen hatalı girebiliyorlsr normal değer referans dışı değer karışabiliyor sen Beta değerine bak bakalım

Benim ilk gebeliğim de bunu yaşamıştım adetime 2 miydi 3 muydu o gün kala öğrendim teste ama kan vermemiştim belkide geç döllenmeden olmuştur bilmiyorum da adetime 5 gün kala bile yaptığımda negatif görmüştüm Allah'tan ümit kesilmez sabret dua et derim

Peki bu kanama ilişkiden kaç gün sonra ve adetten kaç gün önce oldu sizin ve ne kadar sürdü

Canım ovülasyonda kanama olabiliyor gec yumurtlama olabilir 2. Yumurta olabilir vs mutlaka değerlendir

Kızlar merhaba gece 2 defa idrara çıkıyorum normalde çıkmam ver idrarım çok sarı ve bulanık şekilde sizinde öyle mi?

Mühim değil yaa o grup da aynı amaca hizmet ediyor sonuçta
Ben gebelik testi olarak bundan başkasını kullanmam. Beni şimdiye kadar hiç yanıltmadı. Kuruma çizgisi falan da olmaz. Varsa var yoksa yok benimkiler yumurtlamadan 12 gün sonra çıkmıştı bu testte. O zamanlar deneyebilirsin. Sabah yapman en iyisi. Ancak HCG biraz yükselirse akşam saatlerinde çıkabilir

Adetime 5 gün var ve ovulasyon testi kullanmadığım için yumurtalama ne zaman oldu bilemiyorum malesef,akşam saatlerinde bir etkisi olurmu mesela 3 saat hiç su içme birşey yeme vs falan diye bir özelliği varmı yani yapılması gereken herhangi birşey

Ben ovulasyon testini kullandim o ay hamile kaldim hamileligimide onun testiyle gec dollenme olmasina ragmen adetimden iki gun once cok silik cikmisti
belirsiz durumlar olmuyor birsey yoksa cikmiyor hicbirsey simdi yine bu marka ovulasyon kullaniyorum
Ben saat 5 civari yaparm iki saat su icmem wcye gitmem o sekilde uygulaniyor sabah ilk idrar olmaz onun disinda aksam 10 abkadar olabilir ama hergun ayni saatte yapiniz insallah guzel sonuclar alirsiniz

Benimde adetime 5 gün var,bş tarafım yapmak istiyo bi tarafım bekle diyo yapsam çıkarmı yoksa çıkmazmı tereddütündyim o yüdne bilgi almak istedim ilk şdrarınızlamı yapmıştınız acaba

Canım o grupta daha tıbbi şeyler konuşuluyor ben anlamıyorum çoğu şeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…