Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canımm sabırla bekleyelim bi vakti saati vardır işte biliyoruz da bunları bazı anlar oluyor ki insan üzülüyor işte

Amiin cümlemizin en doğru zamanda hayırlı evlatları olsuun. Tabi ki maarifet değil de doğurmak işte insan isteyip çabalayınca üzülüyor. Veren de Rabbim vermeyen de Rabbim ikisinde de vardır her zaman bir hayır

Merhaba canım

Amin inshallah Allah razı olsun ..

Belirtilerin nedir bacım ? 23 ocakta tek taraflı ağrım vardi dedin daha sonra bu ağrı devam etti yada buna benzer kasık ağrıları filan ?
Yok 1 gün sürer yumurtlama olduğu zaman artık biliyorum yani keskin bi ağrı oluyo.. şuanki belirtim göğüs ucu hassasiyeti ile başladı şuan tamamen ağrıyo ara sıra adet olcakmışım gibi ağrı oluyp sırtım ağrıyo uykum geliyo felam çözemedim bu ay valla insan ayırt edemiyor adet belirtiside aynı çünkü ama hesaplamalarıma göre yumurtladıktan 14 gün sonra hep adet olurum oda pazar gününe denk geliyo o yüzden pazartesi test yapıcam eğer olmazsam olmayım dite sürekli dua ediyorum yoksa öbür adetime tüp bebeğe geçicem

Senin bat ne zaman canım ?

Bende erken gebelik testi yok ama sende varsa yap bakalım bende normal test var ve onda çıkması içinde daha erken malesef
Bu ağrıyla pazar gününe kadar adet olmazsam pazar sabahı yapıcam şiddetli bel ağrımda var oturamıyorum hiç uzanınca rahatlıyo biraz. Test yaparsam etketlerim senide canım sen de beni haberdar et

Benim en son böyle olduğunda hamile oldugumu öğrenmiştim iyi dusunelim

Gerçekten mi ama adet olacak gibi hissediyorum alt karnımda baskı var böyle olacagm gbi bide dün test yaptım negatifti hiç hamilelik ihtimali veremiyorum korkumdan negatiftir die
Olmama ihtimali de var tabii ki cunku belirtiler o kadar birbirine benziyor ki adetle hamilelik ama insallah sizinki hamileliktir
Bat ne zaman acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…