Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah.. Benim şu anda ağrım kalmadı. Kahverengi akıntı değişikmiş olur muymuş öyle doktora sordun mu
Ben ne zaman sorsam yumurtlama dönemi ara kanama normal diyorlar. Ağrı bende var canım kasıklarım da sızlama ve batma oluyor.

merhaba kızlar aranızda test yapan var mı?

erken gebelikte koyu görüp kaset testte çok silik çizgi neden olur bilginiz var mı?
Kaset test daha yüksek değeri erken gebelikte daha düşük değeri gösteriyor ondandır idrar testinde çıktıysa eğer en güzeli kan testi vermek

Aa teşekkürler bunu bilmiyordum ben, peki testi yapmaya devam edeyim ama test silik çizgi çıktığı zaman denemeye gerek yok değil mi? Tekrar ikisi de koyu olursa mı deneme yapalım?
Canım yumurtlamadan sonra gün aşırı devam edin diyorlar bizler yumurtlama döneminde çok kastıgımız için bunu atlatıyoruz tabi

Aminn canım inşallah senin sebeb ne ?
Ben daha yeni basladik yapmaya bi ay denedik olmadi sonraki ay covid oldum ayin 25 adet gunumdu adet olup denicektik yine fakat adet olmadim intohap vs vardi fitil kullandim omu geciktirdi bilemem ama 2 ay jormal 3. Ay gevikiyor bu ay diyorum normaldir gecikmem ama bugun olmam gerek mesela o gecikmeye gore olmadım bakalım

Canım yumurtlamadan sonra gün aşırı devam edin diyorlar bizler yumurtlama döneminde çok kastıgımız için bunu atlatıyoruz tabi
evet gerçekten o yüksek olasılıklı dönem geçince denemeyi bırakıyorum ben o zaman denemeye devam

Çok geçmiş olsun canım

Vallahi bilmiyorum ancak annem hep der ki kirpiklerin bir kaçı üst üste gelmişse böyle dipten yukarı doğru birleşmesi şeklinde o zaman hamilesin der.
Yaaa o zaman ben hamile miyim acabaaa bugun dışarı çıkıcaktım rimel süreyim dedim kirpiklerim birbirine girmiş rimel sürünce daha beter oldu sinirlendim sildim ama bi türlü düzeltemedim bak şimdi yine bi belirtiyi tuttum kendimde buldum yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…