Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün belim çok ağrıyor neden olabilir acaba ya böyle sızım sızım değişik

Bu kadar erken bu kadar belirti olması çok ilginç gerçekten ama bu şekilde bir kere gebelik yaşamışsın. Benim vitaminlerim düşüktü bu ay kullanmaya başladım işte bir ay oldu. Acaba diyorum yumurtlama ağrısı oluyor mu vitaminler işe yaradı da iyice büyütüp çatladı ondan mı bunu hissettim. Daha önce hiç hamile kalmadım ilk defa böyle hissedince de şaşırdım. Bende hiçbir belirti yok zaten bu aydan öyle çok umudum da yok ama bakalım nasip

Yine bir bozuk test sorunsalı. Yan tarafta ok işareti gibi bişey çıkmış goruyorsunuzdur inşallah. Testler bile bıktı ok yeter diyorlar galiba

Eklentiler

• IMG20220204132934.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 75
Amin canım inşallah.. Benim şu anda ağrım kalmadı. Kahverengi akıntı değişikmiş olur muymuş öyle doktora sordun mu

Ilk gebeligimde herkes şaşirmisti normalde hamile kalamiyorum negatife alismiştik nerdeyse.
2. haftada belirtiler başlamisti 3.hafta belirtiler yogunlasti.
Kime söylesem degilsin sana öyle geliyor bu kadar erken göstermez kendini diyordu.
Olmuyor zaten herkes de böyle diyor diye çok bekledim test yapmadim.
Gebeligimi 6.haftada ögrendim.

Bir aydir vitamin kullaniyorum ben de.
Herkeste farkli gösteriyor sizin için bilemedim.

Canim benimde aynı sağ tarafında kalçama bacağıma vuran çok ağrım oldu. Adetten sonra iki üç gün sürdü sonra yavaş yavaş kesildi. Bacağımda baya kasiyordu
Usuttum desem hsgden sonra evdeydim hep. Yururkende aciyor kasigim yumurtlamadan mi acaba??

Söylediklerin bana iyi geldi. Şuan bile sol kasığımda azar azar ağrı girip çıkıyor inşallah dediğin gibi olur benim de. Şimdi 14 gün olduğu için 2 hafta bitiyor gibi mi sayılıyor eğer gebelik varsa?

Yükseliyor canım sakince dinlen

Beni de alır misinz 14 subat

Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor
Sigara hiç kullanmadım ben cnm nefret ediyorım..eşim içiyor bıraktırmaya uğraşıyorum..Azalltı baya şimdilik

Kızlar herkese selam, sizlere bir şey danışmak istiyorum, bu ay ilk defa ovulasyon testi ile deneme yaptık. Resimlerini eklediğim günlerde denedik. Bu günlerden önce de oldu ama nasılsa ihtimal düşük diye koymadım. Bundan sonra demeye gerek var mıdır? Yoksa olduysa oldu mudur

Eklentiler

• IMG_20220204_150113.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…