Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mümkün değil kuzum iki günde 39 dan 1000 e gelmez

BENIDE EKLERMISIN BAT 08 SUBAT

88,81 cikmis cok mu yavas yukseliyo acaba?
Kuzum iki günde iki kat artması beklenir senin 2 kattan fazla artmış hic bir sorun yoktur simdilik gayet iyi doktor hangi mantıkla boyle bi şey dedi anlamadım zaten 1000 olsa o zaman sıkıntı var demektir sen gönlünü ferah tut gayet sağlıklı görünüyor

Eveet degerlendirmeler bitti şimdi bekleme zamanı vakit geçsin aklıma.gelmesim diye memlekete gelme zamanımı denk getirdim bakalım nasıl geçecek sizde durumlar nasıl canlar

Zaten doktorların hepsi aynı şeyi söylese nasıl bir yol izleyeceğini bilir insan ama hepsi bende de farklı konuşuyor
Kız sorma kafam allak bullak oldu, hepsi farklı bir şey söylüyor.. Artık bir doktorla devam edicem iyi veya kötü.. Özel kliniği var biraz paracı gibi geliyor adam bana ama napayım olsun da yeter ki para hiç önemli değil

Kasık ağrıları ve akıntım var devam ediyo sizde?
Bende de dolgunluk hisli bir kasık ağrısı oluyor bazen iki yönlü bazen tek taraflı. Özellikle ani hareketlerde ve sırt üstü uzanmalarda. Ama beni rahatsız eden ara ara gelen mide bulantısı acaba hamilemiyim diye düşündürüyor . İlk gebeliğimde belirtim hiç olmamıştı onun için ayırt edemiyorum. Dün gece erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bakalım gidişata göre kan vericem.

Kızlar selam 3 gündür ovulasyon yapıyorum dün de biraz koyuydu hemen değerlendirdik bugün bir daha yaptım t c den daha koyu çıktı şimdi bugün de yapsak sorun çıkar mı hani üst üste yaptık diye
Spermde sorun yoksa sıkıntı olmaz catlamayi yani siliklesmeyi de takip edin mutlaka o gün de olsun

Sağlık sektörü de gerçekten para avcısı normalde özel sigortalar karşılıyor kadın doğumdaki muayene yi ama çocuk istemi adı altında olunca hiç bir şeyi karşılamıyor insanların o an ki yıkıllığı bi umut için bekleyişini çok güzel değerlendiriyorlar

Folik asit kullanıyorsan bazen oda mide bulantısı yapabiliyor

Canim benimde aynı sağ tarafında kalçama bacağıma vuran çok ağrım oldu. Adetten sonra iki üç gün sürdü sonra yavaş yavaş kesildi. Bacağımda baya kasiyordu

Kesinlikle..hakkıyla yapan bu işi çok az kişi var malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…