Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah ola hayrola demisler cnm. Acili de boyle birsey icin mesgul etmemek lazim. Yarin guzel haberler alirsin insallah.
Doktorum yazınca acilde verebilirsin diye oyuzden gttm canım ama ne bliyom öyle olduğunu bilsem yapılmadığını gtmezdim benim sorunlu bı geçmiş olduğu için hamilelik varsa hemen ciksinki yine aynı şeyleri yaşamayalım diye acelemiz birazda

Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor
Günde 1 tane içerdim artık onu da içmiyorum. Arada şarap kaçamağı oluyor sadece 🍷

Üniversite hastanesine geldik az önce kan vermeye ben akillanmam bu söndü bidaha kan testi de nezman 1 hafta geçerse ozman gidicem doktoruma kolumda serum geziyorum smdi hastanede idrar üre bilmem ne birsuru tetkik istediler alt tarafı bı kan vericektim bu gece kendimi ameliyat masasında bulmadiysam Allah razı olsun doktorumun asistanı nobetciymis ona denk geldim yoksa pisi.pisine gidiyodum🤭🤭 Allah'ım yine bidaha yok test işine grmem böyle hemen acele acele sonuç çıksın surdan kendimi hemen dışarı Aticam

Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor
Ya ben içmiyorum ama sperm sorunları olunca ağzına sürmeyen eşim içmeye başladı 😵‍💫 deliricem valla gizli gizli içiyor. Doktor da sigara içmemeniz büyük avantaj demişti hatta, bile bile yani.. sen de içme guzuuumm 3 e indir sonra 2 falan…

Üniversite hastanesine geldik az önce kan vermeye ben akillanmam bu söndü bidaha kan testi de nezman 1 hafta geçerse ozman gidicem doktoruma kolumda serum geziyorum smdi hastanede idrar üre bilmem ne birsuru tetkik istediler alt tarafı bı kan vericektim bu gece kendimi ameliyat masasında bulmadiysam Allah razı olsun doktorumun asistanı nobetciymis ona denk geldim yoksa pisi.pisine gidiyodum🤭🤭 Allah'ım yine bidaha yok test işine grmem böyle hemen acele acele sonuç çıksın surdan kendimi hemen dışarı Aticam
Test için gidip serum niye taktılar 😅

Canım ovulasyona başladım. adetim bugün bitti 6. Günüm yani. ben de ilk ya heyecan yaptım çaktım hemen bir tane
Hee anladım bi an heyecanlandım hamilesin diye neyse onuda görürüz inşallah 😍 bal tarçın çörekotu karışımı ye istersen. Ben reglin 2. Günü gittiğimde doktorum solda pco var sağdada bir yumurta demişti her gün bu karısımı yedim ve yumurtlama masajı yaptım 10 Gün sonra gittiğimde pco var dediği solda yumurtam oluşmuş 22 mm olmuştu

Canım.niye serum verdiler hastamisinda. Ünv hastaneleri zor canım keşke özele gidip verseydin..

Ya ben içmiyorum ama sperm sorunları olunca ağzına sürmeyen eşim içmeye başladı 😵‍💫 deliricem valla gizli gizli içiyor. Doktor da sigara içmemeniz büyük avantaj demişti hatta, bile bile yani.. sen de içme guzuuumm 3 e indir sonra 2 falan…
Eşimin de sperm sorunu vardı ilk zamanlar ama günde 1 paket içmeye devam etti asla bıraktıramadım benim doktorum eşimin cebinden aldı kırdı tüm sigaraları içmeyeceksin yoksa tedavi etmem sizi dedi yine bırakmadı bende saldım artık. Ben en azından azalttım ama vicdan azabı cekiyorum bi yandan da

Bugece bu kan sonucu cikicak taktım kafaya ama bu sondu kız hast adegildim resmen hasta gibi yaptılar beni korkuttular yok idrar yok üre serumla geziyorum smdi☺️☺️☺️
Ne diyim şimdi sen duramadın 🤭 hadi hayırlı haberler al da huzura er 🍀

Test için gidip serum niye taktılar 😅
Ağrın varmı dedi sol.kasigim 3 gündür ağrıyor ama sanırım adetim sokulucek dedim .yok dış gebelik de olabilir bı kana kadar yinede serum yapalım falan bildiğimi anliyamadm sonuç zaten negatif bence hissediyorum doktor yaptr dediği için gelmiştim gelmez olaydım Allah'tan doktorun asistanı denk geldide sadece beta isitycektiniz ya biseyi.yok.hanimefendinin dedi ama yinede serum kolumda şuan🤭🤭

Ağrın varmı dedi sol.kasigim 3 gündür ağrıyor ama sanırım adetim sokulucek dedim .yok dış gebelik de olabilir bı kana kadar yinede serum yapalım falan bildiğimi anliyamadm sonuç zaten negatif bence hissediyorum doktor yaptr dediği için gelmiştim gelmez olaydım Allah'tan doktorun asistanı denk geldide sadece beta isitycektiniz ya biseyi.yok.hanimefendinin dedi ama yinede serum kolumda şuan🤭🤭
Aklıma bir hastane anım geldi😂
Benim uzun bir süre kollarım ağrıyordu, bi gece de artık ağlarken eşim dedi hadi gidelim acile. O sırada benim tansiyonu ölçtüler 9.5 çıkmış mı, 500ml serum verdiler, kan aldılar, sonr tekrar ölçüler tansiyon 8.5 bu sefer 1000ml serum verdiler mi 😂😂 sonra dediler bi tomografi alalım, bi daha kan alalım. Bu süreçte tabi sürekli diyoruz ki benim kolum ağrıyor bi ağrı kesici yapar mısınız? 5-6 saat sonra en son dedik şu kolumla ilgilenin, döndü dediler ki "sinir sıkışmasıdır ya o gidebilirisniz" vallahi yemin ettim daha ölsemde gitmicem diye başıma açmadık iş bırakmadılar 😂😂

Yinede Allahtan ilgilenmişler sizinle 😅bende Aralık ayında aşırı karın ve kasık ağrısıyla gittim hastaneye birde hamileydim ilk gebeliğimdi bunuda belirttim,o halimle benimle ilgilenmediler polikınliğe gitmen gerekiyor dediler ne kan testi neden ilaç verdiler birde cumartesi günüydü,ve pazarteside artık kanamam başladı kötü sonuçlandı

X