Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar beyaz akıntım geliyor sanırım yumurtlama günümdeyim. Ben hesapladigimda yarın gözüküyordu biz bı gün dolu bı gün boş deniyoruz bugün boş geçmemiz lazımdı yarın ilişki olsa yumurtlama dönemi için gecikmiş olunur mu sizce
OlmZ canım zaten sperm üç gün yaşıyor

B

Bat bugundu canım.genelde bigece önceden gelirdk ama hala gelen giden yok acile gttim hadi kan vereyim diye naletin birine denk geldim almadiya kan ☺️ ayy nasıl sinir oldum polikliniğe gelin dedi uyuz kadın yarın kendi doktoruma gdicem bakalim
Kuzum geçen yıl dış gebelik sürecinde doktorun kaşeli yazısıyla gittim saatlerce bekledim takip yaptığım için ona rağmen almadılar azarlayıp gönderdiler tehlikeli olmasına rağmen, Allah düşürmesin valla hic yeltenmiyorum o yüzden ben acile gitmeye inşallah yarin güzel haberler alırsın

Hcg 40ın üstünde gebelik öğrenen yok yalnız.20de öğrenmek nedir Ya çok gülüyorum kimsede sabır denen bişey yok aynı yolun yolcusuyuz 1 bu 2 ortak yönümüz hepimizin 😅İlişkiden sonra oldu mu olmadı mı öğrenebileceğimiz bi alet test filan bişey çıkarsalar da rahatlasak yeminle satış rekorları kırılır.Tıbbın çaresiz kaldığı,ultrasonun göremediği şeyi ne yapıp edip öğreniyoruz 😅Kendi adıma da konuşmuşum gibi oldu ama kısmet olmadı bana.Ben hepimiz adına konuşuyorum şuan 😅
Evet onada bi cihaz yapmamalılar döllendi mi döllenmedi mi testi filan 😂😂

Bende öyle dedim canım sol.kasigim ağrıyor ilacım yok evde dedim aşılama olduğum içinde içmek istemedim başka bı ilaç dedim kan testi yapamıyoruz polikilinige gelin ben ameliyata gricem smdi dedi ayarlarına oynadı resmen sinirden ölucem
Sabah ola hayrola demisler cnm. Acili de boyle birsey icin mesgul etmemek lazim. Yarin guzel haberler alirsin insallah.

Benim yumurtam kaçmış görmezden gelsem nolucak..Bi aylık çabam daha boşa gitti duyarsızlığı(burayı daha çok genişletirim de sinirlenmicem)yüzünden.
Cnm bana uykuyla uykusuzlukla ya da vurdumduymazlikla ilgili bir durum degil gibi geldi. Sen daha iyi bilirsin tabi. Ama esin tam gununde yaptik, olmadi, demekki bir eksiklik var duygusuyla yuzlesmemek icin belki bilicli belki de tamamen bilincdisi olarak oyle davranmis. Uzerinizdeki baskidan kurtulmaniz lazim. Iş ne yazikki sana dusuyor bu konuda da. Ama belki de ben yanlis dusunuyorumdur, benim kadar hassas degildir ve senin dedigin gibi sadece kaygisizliktandir. Bunu sadece sen bilebilirsin. Benimki sadece bir fikir. Dusun ve ona gore yön ver duruma 🌻

Cnm bana uykuyla uykusuzlukla ya da vurdumduymazlikla ilgili bir durum degil gibi geldi. Sen daha iyi bilirsin tabi. Ama esin tam gununde yaptik, olmadi, demekki bir eksiklik var duygusuyla yuzlesmemek icin belki bilicli belki de tamamen bilincdisi olarak oyle davranmis. Uzerinizdeki baskidan kurtulmaniz lazim. Iş ne yazikki sana dusuyor bu konuda da. Ama belki de ben yanlis dusunuyorumdur, benim kadar hassas degildir ve senin dedigin gibi sadece kaygisizliktandir. Bunu sadece sen bilebilirsin. Benimki sadece bir fikir. Dusun ve ona gore yön ver duruma 🌻
Öncelikle yatak muhabbetimiz son bulmuştur bu bi süre böyle devam edicek.Şans yüzüme Güler de bi önceki akşamki ilişkiden bi ihtimal döllenme olursa olur.Olmazsa bu işin tekrar gündeme gelmesi için bi takım dersler alması gerekicek.Ben de o zamana kadar sakinleşir onu suçlamayı bırakırım.

Bende öyle dedim canım sol.kasigim ağrıyor ilacım yok evde dedim aşılama olduğum içinde içmek istemedim başka bı ilaç dedim kan testi yapamıyoruz polikilinige gelin ben ameliyata gricem smdi dedi ayarlarına oynadı resmen sinirden ölucem
Benim de aile hekimim yapmamıştı ruhsuz adam

Arkadaşlar lekelenme birgün boyunca sürer mi yoksa günde ara ara mı gelir benim adet sancısı gibi oldu hemen lavoba ya gittim kahverengi akıntım geldi sabah hatta regl oldum kesin dedim ama sabahtan bu saatte kadar hiçbir leke benzeri birşey yok adetime 3 gün var ve içim içimi yiyor😬

Canlarım işlerim yoğun yazamadım kusura bakmayın, henüz bi sökülme olmadı ama leke devam burdan regle bağlar ya eminim artık karın ağrım bel ağrım falan var. Doktoru aradım gebelik yok dedi testi sorduğumda doğru düzgün bişey demedi valla anlamadım sonra millet aile hekimine laf etti oluyo e bilgi ver bari biraz da laf etmeyelim😑 testin azizliğine uğradım sanırım ve incirdi avokadoydu vs takviyeler belki de öne çekti regli hormonlarımın dengesini bozdu böyle günlerce süren lekelenmeyle başladı regl diye düşünüyorum açıkçası. Hayırlısı olsun kızlar ben sizin kadar üzülmedim ya sakin olun😅🥰napalım her nasip vaktine esirdir kökü bende olur bakalım acelemiz yok😬❤️
Canım hakkında hayırlısı olsun saglıklısı olsun ne diyelim yola devam☺️

🌸İyi akşamlar hanımlar🌸
Kandiliniz mübarek olsun insallah 🌷 Allahim dualarımızı kabul etsin🌷
Burda kalabalık bir grubuz bir kac dakikaninizi bu mubarek gunde dua ederken bana da ayırırsanız cok mutlu olurum ettiğiniz dualar misliyle size dönsün insallah🤲🏻 Bursadan Gizem 🙋🏻‍♀️ Bebek istiyorum uzun yıllardır, suanda da tedavi görüyorum bu mübarek aylarda, mubarek günde banada bir ayetel kursi okuyup gönderirseniz cok sevinirm kimin duasi kabul olurmuş bilinmez simdiden Allah razi olsun, Allahim burdaki benim gibi olan bütün kizkardeslerimin kucağını bos bırakmasın insallah isteyen herkese nasip etsin insallah, hamiş olanlar da sağlıkla kucaklarına alsinlar insallah, yavrusu olanlarda sağlıkla anali babali büyütsün insallaaah ben hepimiz icin ettim etmeyede devam edecegim burdan da yazmak ve dua istemek geldi icimden 🌸 dua eden herkese cok teşekkür ederim, Rabbim sizlerinde gönlüne gore versin 🤲🏻

Düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyo içim içimi yiyor. Kasık ağrılarım devam ediyor ama hala gelen giden yok. Geçmek bilmiyor zaman yarında olmazsam cumartesi kan vereceğim. Benim gibi bat 2 şubat olup hala bekleyen var mı kızlar

Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor

🌸İyi akşamlar hanımlar🌸
Kandiliniz mübarek olsun insallah 🌷 Allahim dualarımızı kabul etsin🌷
Burda kalabalık bir grubuz bir kac dakikaninizi bu mubarek gunde dua ederken bana da ayırırsanız cok mutlu olurum ettiğiniz dualar misliyle size dönsün insallah🤲🏻 Bursadan Gizem 🙋🏻‍♀️ Bebek istiyorum uzun yıllardır, suanda da tedavi görüyorum bu mübarek aylarda, mubarek günde banada bir ayetel kursi okuyup gönderirseniz cok sevinirm kimin duasi kabul olurmuş bilinmez simdiden Allah razi olsun, Allahim burdaki benim gibi olan bütün kizkardeslerimin kucağını bos bırakmasın insallah isteyen herkese nasip etsin insallah, hamiş olanlar da sağlıkla kucaklarına alsinlar insallah, yavrusu olanlarda sağlıkla anali babali büyütsün insallaaah ben hepimiz icin ettim etmeyede devam edecegim burdan da yazmak ve dua istemek geldi icimden 🌸 dua eden herkese cok teşekkür ederim, Rabbim sizlerinde gönlüne gore versin 🤲🏻
Amin amin aminn

X