Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat tarihimiz aynı bakalım ne olacak
Güzel haberleri alalım inşallaah İğne vuruldum ben bu ay aslında 12-13 şubat gibi belli olur ama geçen ay iğne vuruldugum halde 5 gün geçikme yaşadım gebelik olmamasına rağmen o yüzden 17sibi baz alayım dedim. İnşallah bu ay uğurlu gelir hepimize mübarek kandil günü dua edelim bol bol sağlıklı gebelik sağlıklı bebekler nasip eder Rabbim

Kızlar bakın ne çıktı karşıma instagram da
Ben 3 yıldır pilates yapıyorum, hocam ki kendisi eski milli sporcu hamilelik denemelerine başladığım zaman bırakmamız gerektiğini söyledi, alt karın zorlanıyor çünkü neredeyse tüm hareketlerde, bir de vucut ısısını yükseltmek de tehlikeliymiş.. ben vebalini alamam hamile kalınca hamile pilatesine başlarız dedi bilginize

Aa ilk defa duydum ama hep takviyelerdr oluyor
Sebebini sorunca erkeklere daha çok hitap ettiğini söyledi. Erkeklerin testesteron hormonunu yükseltip spermlere iyi geldiği konusunda. Bana açıklama yapınca internette de araştırınca mantıklı geldi. Tabi siz gene kendi doktorunuza sorun araştırmanızı yapın

Anladım canım bir kutu eş için bir kutu bizim için ginsengli olan erkeklere bu ay geçsin olmazsa deneyeceğim

Doldurma kendinii sakin kal. Erkek milleti şimdi 10 kez söz verir bakarsın tekrar aynısını yapar o yüzden bildiğini oku sen ama kendinide üzme yıpratma

Anladım canım bir kutu eş için bir kutu bizim için ginsengli olan erkeklere bu ay geçsin olmazsa deneyeceğim
Aktardan direk arı sütü bal polen karışımı hazırlatabilirsin. Onuda hem kadınlar hem erkekler kullanıyor. Sabah akşam 1 kaşık şeklinde

Gebelik olma ihtimali yüksek gibi yinede emin değilim normalde 90 üzeri olunca gebelik te oluyor yani yükseliyor inşallah bebiştendir senin ki
Kız bence o dediğiniz ileriki kısımda olacak şey. Şöyleki hcg arttıkca vücutta kan dolaşımı hızlanırmış hatta burun ve kulak tıkanıklıgıda yaparmıs. Ve tabi ki kalp atışında yükseklik. Ama benim çevremdeki gebelerden gözlemlendiğim şöyle 2,5-3. Aydan sonra basladı onlar

Kızlar herkes de ates olmuyor bi de benim arkadas 600 hcg ile öğrendi cok usuyordu 2-3 aya kadar gecer dedi doktoru hic bir vitamin eksikliği de olmadı

Su aralar cevremde o kadar cok hamile var ki anlatamam iyice psikolojim bozuldu ya hu benimle evlenenler yasımda olanlar hepsi hamile bende tık yok

Kuzum başlarda da oluyor ya hatta belirtiler arasında nefes sıkışması darlama gibi his geliyor ya onun gibi bir şey de vardı yinede emin değilim tabiki aramadığımız belirti kalmadı anam ne yapalım

Kuzum başlarda da oluyor ya hatta belirtiler arasında nefes sıkışması darlama gibi his geliyor ya onun gibi bir şey de vardı yinede emin değilim tabiki aramadığımız belirti kalmadı anam ne yapalım
Sormaa bir şeyden boncuk arar olduk valla Allahım yaa hep diyorum bu sıpayı arattırıyorsun ama inşallah 2. de Hani böyle oluyor ya adetinin geçiktiğinin bile farkında değil bir anda adetinin gelmediğini farkediyor ve test yapıyor belirgin çift çizgi kese görülmeye hazır o duyguyu tattırsın bize. Rabbim daha fazla aratmadan daha fazla yormadan bu ay nasip etsin hepimize sağlıklı hamileliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…