Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarrr herkesin kandili mübarek olsun rlbu güzel gunlrrin yüzü suyu hürmetine rabbim evlatlarimiza kavuştursun bizleri inşallah🙏bugün benim bat günü gelen giden henüz yok akşam rahim zonklamasindan uyuyamadim heralde gelicek dedim ama şuna kadar yok uyandigimdan beri beni rahatsız eden tek şey midem acayip bulanıyor🙈doktor yazmış test yaptınız mı diye hayr dedim sonucunu bekliyorum test ver bugün dedi akşama kadar bekliycem gelmezse bı kan veririm artık pek umudum yok ama
Zonklama normaldede oluyor mu adet öncesi ?

Ufak tefek kasık ağrılarım vardı canım, bikeresinde baya ağrım oldu. Bu gece de baş donmelerim başladı zor yuruyorum erken başladı benim zorluk galiba bakalım
Dikkat et canım kendine Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah bize de çok dua et bize de nasip olur umarım 🥰

Hmm nar ve keçiboynuzu.. ben de hiç meyve yemiyorum ve aklıma gelmiyor yaa niye böyle.. içtipim vitamin de full+full ama biraz doğal yolla da bişey almak lazım sanki..
Evet aslında meyve çok faydalı bu süreçlerde ama benim de hiç öyle bir alışkanlığım yok, zorla yiyorum hepsini

Su aralar cevremde o kadar cok hamile var ki anlatamam 😔 iyice psikolojim bozuldu ya hu benimle evlenenler yasımda olanlar hepsi hamile bende tık yok 😐
Hepimiz seni çok iyi anlıyoruz. Bu her şeyi daha da zorlaştırıyor, biliyoruz. Bunaldıkça şunu hatırla: "Gecenin en karanlık anı, güneşin doğmasına en yakın andır." Biraz daha sabredeceğiz 🤗

Ben avakoda yiyorum, arı süt bal polen karışımı içiyorum bunu ama 1 aydır yapıyordum sağlıklı yumurta olussun diye eşimde de sağlıklı sperm sayısı artsın diye, doktorum bi toz karışım verdi yumurtlama sağlıgı için ona devam ediyorum. Birde klasik hamilelik öncesi folik asit kullanıyorum. Bide ben ev işi filan da yapmıyorum en azından şu 1 hafta geçene kadar yapmıycam ağır kaldırma sürekli ayakta durma filan sırf bu yüzden işten 15 gün izin aldım soğukta bütün gün ayakta durmuyum diye. Ayagımı sıcak tutuyorum evde sürekli patiğim oluyor ayağımda. Benim bunlar sen yapıyor musun bir şeyler
Ben yaklaşık 3 aydır pregnacare vitamininden kullanıyorum, kadın-erkek içinde her bir şey olan. Omepa q10, d vitamini ve tsh için selenyum. Doktor sağlıklı beslenin ve hazır gıda türktmeyin demişti ama malesef herşey hazır yani salçadan peynire.. avokado yiyorum arada her gün de salata yemeye çalışıyorum ama meyve yok yaa alıyorum kalıyor dolapta :KK43:(

Ben yaklaşık 3 aydır pregnacare vitamininden kullanıyorum, kadın-erkek içinde her bir şey olan. Omepa q10, d vitamini ve tsh için selenyum. Doktor sağlıklı beslenin ve hazır gıda türktmeyin demişti ama malesef herşey hazır yani salçadan peynire.. avokado yiyorum arada her gün de salata yemeye çalışıyorum ama meyve yok yaa alıyorum kalıyor dolapta :KK43:(
Ben de meyveyi hiç aramam 😞

Kız bence o dediğiniz ileriki kısımda olacak şey. Şöyleki hcg arttıkca vücutta kan dolaşımı hızlanırmış hatta burun ve kulak tıkanıklıgıda yaparmıs. Ve tabi ki kalp atışında yükseklik. Ama benim çevremdeki gebelerden gözlemlendiğim şöyle 2,5-3. Aydan sonra basladı onlar
Burun tıkanıklığı belirtilere eklendi ✔️😂

Doldurma kendinii sakin kal. Erkek milleti şimdi 10 kez söz verir bakarsın tekrar aynısını yapar o yüzden bildiğini oku sen ama kendinide üzme yıpratma
Bi de diyo ki bana çıkalım dolaşalım.Sen iyi uyudun maşallah da ben hiç uyumadım dedim.Kasap et derdinde koyun can derdinde hala anlamıyo ya hala…

Bugün adet döngümün 3.günü ama hala regl olamadım sabah kan vermiştim beta için sonucu çıkmadı hala. Dayanamadım gittim şimdi ucuz bitane test aldım onda da tek çizgi çıktı puff sanırım bu seferde olmadı☹️

X