Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağrınız oldumu ilişkiye ne zaman girebildiniz ben dun çektim ağrim çok var sadece bende mi böyle neden iki tane çok mu soru sordum
Yok kuzum hemen ilişki önerilmiyor en az üç beş gün geçince ilişki oldu hsg de ağrım da regl sancısı gibi oldu aşırı bişey değildi ama kanama da çok az lekelenme olarak oldu antibiyotik yazdı mı doktorun

Canım bak yanlış anlama ama böyle durumlarda zaten ekstra dan stres yaptığınız için gebelik oluşmaz ya ortamı Yumuşatıp aranızı düzeltip öyle ilişkiye girin ya da yapmış olmak için yapmayın bence

Kızlar merhaba,
Geçtiğimiz günler ovulasyon günlerimdi net zamanını bilmiyorum çünkü test kullanmadım. Ama dünden beri o şeffaf akıntı durmuş vaziyette ve kasık ağrılarım var, çok şiddetli olmamak kaydıyla, sizlerde böyle bir durum yaşayan var mı, 14 ünde regl olmam gerek, artık yumurta çatlamıştır heralde, akıntı çatlamadan biter mi ?

Evet yazdi kullanmaya basladim benimde kanamam oldu adet sancisindan biraz fazla ağrim var çok sağol canim benim

Hayır kasıkta batma olmadı hiç ama rahimde kasılma ara ara oluyor hiç olmamıştı anlamadım birde yumurtalık bölgemde sancılar oluyor sanki ve taş gibi sert acaba çatlamadı mı diyorum
Kızlar selam bana da yardımcı olabilir misiniz ? İlk defa bugün catlatma iğnesi vurulacağım. Aksam saat 11 de . Dr ilşki günleri verdi . Cuma aksam ilk ilişki 11 de sonrasında cumartesi pazara çarşamba cuma olarak değerlendirme yapalım dedi. Normalde iğneden 36 saat sonea ilişki olmaz mı ?

Ya ben özveriden bahsediyorum.Kıyamet de kopsa birlikte olurken aklından atıyosun sonuçta.halledilmesi gereken bişeyse sonra tekrar konuşuluyo bi şekilde ama soğukluksa sadece geçiyo hatta bu bi barışma yolu da denebilir bi bakıma.Diğer türlü zaten bişeye benzemiyo o yaptığından da hayır gelmez.Üstelik kızgın olan benim çiçekler bişeyler almış da neye yarar böyle davrandıktan sonra.Bunlar hep işaret heralde Ya bizim ilişkimiz Ya da eşim bi çocuğa hazır değil.Bende bişey olmamasına rağmen bukadar uğraşıyorum yok hsg yok takviyeler yok testler.Elimden geleni yapıyorum olmadığı zaman en azından denedim diyorum.Şimdi olmicak ve onu suçlamaya başlicam.zaten sperm problemi var bi de böyle sorumsuzluk ediyo

Çok aciniz oldumu ben anesteziyle oldum nasil gecti bilmiyorum ama ağrım çok var
Benim tüpüm açıldı hsg sırasında dayanılmayacak bür acı hissetmedim, sonrasında yolculuğa çıkmıştık. 5-6 gün epey bi bel ağrım oldu, arabada zor oturdum ama sonra bir anda kesildi.. ağrı kesici içebilirsin..

Canım bana iğneden sonra 12.ve 36.saatte ilişki önermişti ama biz pek uyumadık gelişi güzel değerlendirdik hatta cumartesi günü çatlatma iğnesi vuruldum en son pazar akşamı ilşki oldu hayırlısı olsun inşallah kuzum ne diyelim

Canım sperm sorunu oldugu icin biraz vakte ihtiyacı var bence benim esim ilk öğrendiğinde sorununun oldugunu bi karavan alır dolasırız illa cocugumuz olmasına gerek yok semişti ilişkinizi yıpratmadan ilerleyin her ne kadar zor olsa da

Yok öncesinde de ilişki olması gerekiyor.. aslında cuma-ctes-pazar yeterli ama doktor garantiye almak istemiş çarşamba ve cumayla.. ne diyorsa yap vardır bir bildiği

Çok haklısın kuzum seni çok iyi anlıyorum bende yaşadım ara ara bu problemleri kafana çok takmamaya çalış zaten inan o bebeğin bu dünyaya gelecek vakti geldiyse hiçbişey engel olamaz ki olur bir şekilde

Evet gercekten öyle biz kadınlar fazla yıpratıyoruz kendimizi ve aynısını onlardan da bekliyoruz ama fıtrat dedikleri sey var ya işte erkekler genel olarak rahat ve sakinler keske biz de öyle olabilsek BurcuAD

Bi hafta yaptığım testte kuruma çizgisi oldu bugün o da yok gidip gidip kontrol ediyorum ben de ne savaşlar veriyorum her tuvalete gittigimde test yapmamak için
ah canım yaa, bende aynı vallaa
ınsallaahh kıpkırmızı ıkı cızgı goruruz ınsallaahhhh

Yok öncesinde de ilişki olması gerekiyor.. aslında cuma-ctes-pazar yeterli ama doktor garantiye almak istemiş çarşamba ve cumayla.. ne diyorsa yap vardır bir bildiği
Mecbur uyacağım :) dün değerlendirdik , geri kalanı dr uyacam inşallah bugün kandil kimşb kalbinde bebek hasreti var ise rabbim nasip etsin

Cnm her ciftin arasinda olur. Ama nacizane tavsiyem oyle akintim var, yumurtam catladi filan deme bence. Yani ben kadin oldugum halde burada okudugum seyler ya da kendi tecrube ettigim seyler regl vs. cok hos seyler degil. Adamin cani istese de yapmak istemez belki. Yanlis anlama lutfen, ben seni anliyorum, hepimiz benzer surecler yasiyoruz. Onun yerine akintini gorunce mesela yanina gidip sarilip opup ilgi gostersen kavga etmeyelim cok uzuluyorum desen -hatta konusmana bile gerek yok- normal seyrinde ilerler ve birliktelik olur. Ben de bu ay ilac kullandigimi ve igneyi bile soylemeyecktim cunku gecen ay doktorun soyledigi tarihlerden birini ben yapamadim sinirlerim bozuldu. Ama tatilde oldugumuz icin mecburen haberi oluyor. Bu ay konuya cok odaklanmadim, birak eksik olmasini fazlasini gerceklestirdik. Ben de burada yalnizim, paylasacak kimse olmayinca herseyi esiyle paylasiyor insan ister istemez ama biraz mesafe her iliski icin iyidir. Sıkma canini, tatlilikla guzellikle gelsin. Diger turlu anlami yok inan. Gecen ay firtinalar kopuyordu bende. Baktim ne anlami var, boyle olmamali bu surec dedim. Cok gerilmissiniz, rahatlayin biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…