Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada artimed te kuruma çizgisi çıkıyor saatler sonra ya sanki pozitifmis gibi motive ediyor beni bakıp bakıp duruyorum laboquickte hic çıkmazdı artimed beni oyalıyor aksama kadar gidip gelip bakıyorum hayaller kuruyorum kafayı yedim iyice 😂😂😂😂
bende aynı oldum yaaa :) test yapıp yanımda taısyorum kafayı yedık ıyıce

Regl belirtileri erken ve siddetli oldu. Agrilar, odem, vucut isisi artisi. Midem bulandi bi de onu usutmekten sandim. Basim agridi biraz. Regl yaklasinca hepsi kesildi garip sekilde. dun de cok kucuk leke oldu sadece.
Anladım canım tekrar tebrik ederim sağlıcakla kucağına al inşallah 🤲

Cok iyi gebe kalmaya müsait sin dedi nasıl kalamadin bu zamana kadar dedi sonra rahim filmine baktı bı tüp tıkalı kanallarda inceymis çatlama iğnesi olucam bu ay sonra 2 adet dönemi beklicez dedi olmazsa ameliyat yaparız dedi
Himmm geçmiş olsun canım bana doktorum 2_4 arası ideal demişti benim 2.78 çıkmıştı. İns iyileşir tuplerinde

Ha

Allah seni napmasın 😄 rahim duvarı ne renk bilmiyorum bakmadım daha ama bakıcam 😄 benim gecmek bilmeyen beyaz şeffaf akıntım ve ıslaklığım var o beni çok ümitlendiriyor
Benim de dün akşamdan beri başladı akıntım, sizde varken ben kupkuruydum üzülmüştüm. Sağ kasık ağrımla birlikte akıntı da başladı

Benim de dün akşamdan beri başladı akıntım, sizde varken ben kupkuruydum üzülmüştüm. Sağ kasık ağrımla birlikte akıntı da başladı
Ay ne güzel ne güzel 😊 vallahi bende hiç durmadı yumurtlamadan bu yana ıslaklık akıntı var. bugun kasık ağrım yok şükür inşallah pozitif görürüz ya zaman geçmek bilmiyor resmen

Himmm geçmiş olsun canım bana doktorum 2_4 arası ideal demişti benim 2.78 çıkmıştı. İns iyileşir tuplerinde
Merco7555 Merco7555 canım arkadas haklı bende baktım simdi değerine 5 ustu olunca polikistik diyolar genellikle sana öyle birşey demedi mi doktorun

E Emine1990 hiç umut yok😔o kadar bilet program boşa gitti

Eklentiler

• 6E184C1A-113F-477D-AE1E-A1DACE5DED3F.jpeg
    6E184C1A-113F-477D-AE1E-A1DACE5DED3F.jpeg
    137 KB · Görüntüleme: 57
  • B1CAB428-20BE-4ECF-9A42-DD914AAF470F.jpeg
    B1CAB428-20BE-4ECF-9A42-DD914AAF470F.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 60
Ya sinirlerim çok bozuk.Bikaç gündür aramızda soğuk rüzgarlar esiyodu ama malum görev bilinci dünden önceki gece birlikte olduk.dün sabah baya kavga ettik gece de uyuyamadım belim deli gibi ağrıyodu.Tuvalete kalktım geç saatte baktım yumurtlama akıntım var takvime göre de bugün bekliyodum zaten.Odaya geçtim uyandırdım çok uykun var mı dedim biraz dedi.Anlattım böyle böyle yumurtam çatladı dedim test mi yaptın dedi hayır akıntım var dedim bi iki döndü uyudu.Ben şimdi bunu napym Allah aşkına ?! Yani ben de bayılmıyorum böyle yapmaya ama bişey yapmaya çalışıyoruz sonuçta.Zamanını denk getircez diye bin türlü takla atıyoruz.Zaten tatildeyiz işimiz yok gücümüz yok.Bu kadar mı öldün uykusuzluktan be adam

Kızlar ya karnıma birden sancı girdi lekelenmem olmuş ama daha 3 günüm var hiç böle olmazdım😔

X