Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar tüm hamileleri tebrik ediyorum gözünüz aydın. Darısı başımıza inşallah. Ben bişey soracağım. Acile gidip direkt olarak gebelik testi yaptırmak istediğinizi mi söylüyorsunuz. Nasıl oluyor tam olarak ?

Kizlar yumurtlamamin uzerinden 3 gun gecti fakat bugun goguslerimde dokununca bir agri oluyor nedeni nedir sizce boyle bir durumla karsilasan var midir

Kızlar 2.30dan küçük, değer normal yazıyor💁🏻‍♀️ Hem bebiş yok hem reglim baya erken geliyo bu ay tadım kaçtı valla🤦🏻‍♀️🥺
Üzülme tatlım bundada vardır bı hayır regl duzensiz olduğu ay gebeliğe vucud kendini hazrliyir derler demekki önümüzdeki ay daha elverişli olucak senin için🙏

Kızlar merhaba benim bu ay baya karışık oldu her şey 🥲 SAT 2 ocak, bu pazartesi yani 31 ocakta regl olmam gerekiyordu hala olmadım. Bu ay çok gebelik belirtilerm var gibi hissetmiştim hatta bir testte hayalet çizgi gördüm(son kullanma tarihi geçmiş meğer) kasık ağrısı nedeniyle doktora dahi gittim dış gebelik vs mi oldu acaba dedim, bir tane kist var belki o yapmıştır dedi. Görmek için çok erken dedi bundan. 31 Ocakta yani regl olmam gereken gün testim negatif. Hala regl de olamadım. Sizce geç pozitiftik olabilir mi büyük ihtimalle stresten gecikti ama

İyi akşamlar arkadaşlar Ovulasyon testlerinden anlayan varsa bakabilir mi benim dün ve önceki gün belirgindir çizgiler ama bugün silikleşti neden acaba

Eklentiler

• IMG_20220202_202132.jpg
    IMG_20220202_202132.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 58
İyi akşamlar arkadaşlar Ovulasyon testlerinden anlayan varsa bakabilir mi benim dün ve önceki gün belirgindir çizgiler ama bugün silikleşti neden acaba
Belki lh bu kadar yükselir siz değerlendirin teste de devam edin her kadında tam koyu olmuyor maalesef

Şubat hayırlı olsun 😍 -Arwen- -Arwen-
Kızlarrr mayıs listesiyle başlayan serüvenim şubatta da devam ediyor yeni listeye girelim bakalım 🤣 10. Ayımız dün regl oldum bat 28 şubat veya 1 mart ama bu cumartesi ilk kez klomene başlıyorum 12 şubat cumartesi de çatlatma iğnesi olacak sanırım çarşamba bitecek klomen 🤲🏻 12 si aynı zamanda yıl dönümümüz 13 ü doğum günüm şubatın bize ilk tedavide bana ve sizleree hepinize uğur getirmesini umuyoruuumm🥰 bir de bu konuda tecrübelilerden öğrenmek istediğim klomenle birlikte ovü testi kullanmaya gerdk var mı, sanırım iğne bhcg yi yükseltiyor o zaman bata doğru gebelik testi yapmak doğru değildir diye düşünüyorum ne diyosunuzz?

Doktorun mu bu şekilde önerdi peki? Benim doktorum 10 gün boyunca bir gün ilişki bir gün progestan iğne olarak takvim hazırladı biz salı gününe kadar devam,😃 doktorlarda farklı uygulamalar yapıyor ona şaşırıyorum en cok
Hayır doktorum iğneden sonra 36.saat, sonrasında günaşırı devam dedi ama biz bu sefer dinlemedik doktoru, eşim de hiçbi günü boş geçmeyelim dedi. Bir de böyle deneyelim dedik ☺️ yanısıra da sabah akşam duphaston içiyorum

X