Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıktı canım 2.30dan küçük yazıyor aile hekimimle de yarın konuşur netleştiririm durumu zaten, yok ne yazk ki test beni yanılttı🤦🏻‍♀️
Canım üzülme daha yeni yeni deniyomuşsun zaten bende geçen ay testin azizliğine uğradım umutsuz olma önündeki maçlara bak 🤗

Hayırlısı olsun kuzum ya normal günüme kadar yavaş yavaş gelip regl günü sökülebilir, ya da hiç gelmez değerim yükselir bilemiyorum baya saldım şu an aşırı rahat kafam nedense, belirsizlik beni yoran sanırım yok diye görünce bi rahatlık geldi
Oylle oluyo zaten canım belirsizlik kötü olanı yarında bı test yapsana canım bu süreçte yine çizgi cikarsa bence vardiir.

Kızlar merhaba 2022 Şubat ayı hepinize sağlıklı bir minik hediye etsin inşallah 🙏🏻 benim sizlere bir sorum olacak. 10 gün önce olan bi ilişkide test sonucu çıkar mı? Yani ilişkiden 10 gün sonra test yapsak pozitiflik verir mi?
Çok çok düşük bir ihtmal olsa da verebilir 🤗

Oylle oluyo zaten canım belirsizlik kötü olanı yarında bı test yapsana canım bu süreçte yine çizgi cikarsa bence vardiir.
Yok canım ya amaan bi tane testim kaldı zaten pazartesi hala regl olmamış olursam kullanırım onu da ama sanmıyorum cidden karnım falan ağrımaya başladı belki de bebek tutunmaya çalıştı olmadı bilmiyorum🤷🏻‍♀️

Bat 6 şubat canım normalde hiç bu kadar erken gelmez reglim çok düzenlidir

Kimyasal geçirenler yerleşme görenler bana özelden bi yazabilir mi kızlar şu lekeyi göstersem tiksinmezseniz nedir bu diye ne biliyim en azından benim kimyasal da böyle başladı diyen biri olursa derim ki tamam sağlık olsun ya da benim yerleşme böyleydi derse biri umutlanabilirim birazcık
Canım banada atabilir misin benimde 2 gün var bata az bi lekelenme oldu aynı mı diye merak ettim

Yok canım ya amaan bi tane testim kaldı zaten pazartesi hala regl olmamış olursam kullanırım onu da ama sanmıyorum cidden karnım falan ağrımaya başladı belki de bebek tutunmaya çalıştı olmadı bilmiyorum🤷🏻‍♀️
Olabilir canım bu çok silik çizgiler yaniltabiliyo o yüzden aslında erken teste karsiyimm. Bekle bakalım artikk ins vardır diyelim canimm

Kızlarcımm bebişleri olanlar bi yazsın da tablomuz şenlensin :emir_bebek:

Canım banada atabilir misin benimde 2 gün var bata az bi lekelenme oldu aynı mı diye merak ettim
Benimde 5-6 Şubat gibi olmam lazım inşallah bebeklerimiz bizledir AMİN 🤲🏻♥️ benimde 21 yumurtlama 22 çatlama oldu 31 inde progesteron baktırdım 15,44 çıktı bakalım nasip kısmet artık

Bizde ankarada kaan aydosta tedavi görmeye başladık siz antepteki murat hocadamı tedavi oldunuz dna hasarı ıcın ?🥰
Evet kuzum eşimin varikosel i vardı evlendiğim izde tesadüfen öğrendik bir sene bekledik sonra Ankara ibni Sina da ameliyat oldu değerleri düzelmeye başladı ama yavaş yükseliyor du bizde Antep te murat hocayı bulduk o da tesadüfen oldu sonra ilaç iğne vitamin tedavisi yazdı ileri hızlı hareketli sayısı düzeldi artışa geçti bu sefer bende pko başlayınca en iyisi tüp bebek yapalım dedik o da kimyasal gebelik oldu sonra murat hoca sperm dna hasarı olabilir dedi ona gittik tekrar yüzde 61 çıktı çok yüksek dedi ilaç iğne vitamin yazdı yine farklı ilaçlar 6 ayda düzelecek dedi sizinki yüksek diye altı ay normalde 3 ayda düzeliyor dedi bizde 4.ayda gittik tekrar bu sefer sonuç yüzde 10 çıktı yani yüzde 20 ve altı çıkınca normal yoldan gebelik oluyor bir sıkıntı kalmadı ama koruma tedavisi devam ediyor üç ay daha bende bu ay ilk defa klomen ve çatlama iğnesi kullandım bat 13şubat bekliyorum 🙏🤰💕sizde de bu sorun varsa korkma kesinlikle tedavisi var kaan aydos ta çok iyi diye duymuştum sizde kaç çıktı sorun

Biz pazar, pazartesi, salı 3 gün ilişkiye girdik ama bende yok akıntı yaa. İnsan şaşırıyor işte herkesin süreci farklı oluyor
Doktorun mu bu şekilde önerdi peki? Benim doktorum 10 gün boyunca bir gün ilişki bir gün progestan iğne olarak takvim hazırladı biz salı gününe kadar devam,😃 doktorlarda farklı uygulamalar yapıyor ona şaşırıyorum en cok

Kızlar merhaba 2022 Şubat ayı hepinize sağlıklı bir minik hediye etsin inşallah 🙏🏻 benim sizlere bir sorum olacak. 10 gün önce olan bi ilişkide test sonucu çıkar mı? Yani ilişkiden 10 gün sonra test yapsak pozitiflik verir mi?
7 kasım ilişki 17 kasım erken testte öğrendiğim tarihti

Canım benimki yerleşme olmayabilir kafanı karıştırmayım kan sonucum negatif çünkü
Canim senin erken daha o yüzden düşük çıkmıştır bana senin var gibi geliyor ama kendimden emin değilim regl oldum gibi hissediyorum çünkü benim sürem daha az senin süren daha uzun

Güzel düşün lütfen 🙏🏻 farzedelim olmadı. Şubat yeni başladı kuzum ve şubatta hamile kalma ihtimalin hala çok yüksek 💕

Kızlar PLT değerim düşük cikiyo sınırda dedi doktor gebeliğe engel bı durum oluşturur mu bilgisi olan varmı ?

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-02-19-57-15-31_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2022-02-02-19-57-15-31_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 64
X