Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama daha 4 gün varken kesin çıkar diyemeyiz ki zaten. Ben de önceki 2 gebeliğimde 4 gün kala yaptım negatif, 2 gün kala pozitif oldu. Ayrıca batı boşver, önemli olan yumurtlama tarihin ne? 12. günden önce yanıltır

Bende ordan alıyorum çok memnunum 21 Ocak yumurtlama 22 Ocak çatlama gördüm 31 ocakta progesteron baktırdım 15,44 çıktı 5-6 Şubat gibi regl olmam lazım hayırlısı bakalım beklemedeyim

Sğol tatlım bende beklemedeyim bakalım.İlk ovü denememi yaptım Allahıma bıraktım artık
Ben o testleri hiç yapmadım. Bir doktor var o testlerin insanı yıprattığını savunuyor. Doçent doktor Mehmet Fatih karslı. İnstagramda bir bak istersen.

Aynen canım yapcak yok ozamn ins yarın biraz koyulaşır en azından yumurta olursa sperm bulunur vucuutta

Regline kaç gün var canım? Yerleşme daha dün bugün oluyorsa çıkmaması çok da normal aslında…
6 şubat canım
21 ocaktı yumurtlama canım. Bilmiyorum kasık ağrım var biraz da o yüzden sanırım regl olcam diyorum bakalım nasip olursa da olmazsa ya yapacak bişey yok

Oo süper canım sağlıkla ilerlesin inşallah
Benim bat yarın, sabah test yapıcam ama hiçbir belirtim yok aksine adet belirtim var bağırsaklarım hareketlendi asaplarım bozuk
Aynen benim de oyle adet olacak gibi karnım ağrıyo o yüzden endişeliyim

Kızlar merhaba 2022 Şubat ayı hepinize sağlıklı bir minik hediye etsin inşallah benim sizlere bir sorum olacak. 10 gün önce olan bi ilişkide test sonucu çıkar mı? Yani ilişkiden 10 gün sonra test yapsak pozitiflik verir mi?

6 şubat canım

21 ocaktı yumurtlama canım. Bilmiyorum kasık ağrım var biraz da o yüzden sanırım regl olcam diyorum bakalım nasip olursa da olmazsa ya yapacak bişey yok
Tamam daha zamanın var kuzum strese sokma kendini. Önce sen rahat ol ki, bebiş varsa da güzelce tutunsun
Kızlae değerim 20.68 çıktı çok küçük daha ayın 22 .sinde yumurtladım sizce normal mi
Gayet normal canım 11.güne göre gayet iyi

MashaAllah MashaAllah ne bereketli bir gün yaa. Tebrik ederim bacimm

Canım hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

Gebe çıkan herkese hayırlı olsun kizlar Allah sağ salim kucaginiza almayi nasip etsin darısı isteyen herkesin başına hayırlısıyla İnşAllah

Ayy güzel bir haber daha mı aldıık
Darısı sizlere güzel anne adayları. Ben tam emin değilim ama inşallah doğrudur. Benim de dualarım isteyen herkes ile Burada çok zaman geçirdim ben 2016 senesinden beri. Beklemek çok zor çok. Bir oğlum oldu çok şükür ama sonrasında yine uzunca bir bekleyiş.. inşallah doğrudur artık bu testler..

İnşAllah canım benim

Canım zaten çok silik bı cizgiydi bence olanilir halka. Regl olsa gelirdi simdite kadar
Hayırlısı olsun kuzum ya normal günüme kadar yavaş yavaş gelip regl günü sökülebilir, ya da hiç gelmez değerim yükselir bilemiyorum baya saldım şu an aşırı rahat kafam nedense, belirsizlik beni yoran sanırım yok diye görünce bi rahatlık geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…