Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarin ilk idrarla yaparsın canim istiyorsan en net o şekilde çıkar gün içinde sıvı aldığımız için ve sık idrara ciktigimizdan daha silik çıkabilir canın sıkılmasın gecikme olunca farketmiyor idrarda her şekilde çıkıyor ama daha düşük değerlerde fark ediyor simdi tadını çıkar 🌸
Tamamdır teşekkür ederim 🥰

Yaaa dur hemen bozma moralini kuzum bu çizgi çıkan hangi testti ki ilk idrar değil ya ondan çıkmamıştır belki yaptıkların ağrın falan var mi çoğaldı mi lekeler
İlk görebiliyo musunuz diye attığım ilk idrardı, biraz önce bi kaset bi erken gebelik yaptım ilk idrar değildi. Ay bilmiyorum ya sağ alt karın kasık tarafında ara ara ağrı var

Benim de ailemin olduğu şehirde hemen çıkıyor öğleden sonra bu büyükşehire mi has bilmiyorum her şey gecikmeli😑

Uyandım uyandım :) verdim kan hayırlısı bakalım

Kızlar şimdi kan verdim geldim, hemşireye o kadar gıcık oldum ki size anlatamam kafama eserse bi acile bile gidebilirim şu an. Yarından önce çıkmaz sonuç kesinlikle dediler. Bakalım bişeyler yiyim belki hastaneye giderim çok gerginim
Hakkında hayırlısı olsun canım işallah müjdeli haberler le verirsin bizlere🤗

Canimm ben bı ay yaptım ovu çok strese girdim yok çatladı yok kizardi ilişki olacak falan sonra bıraktım yapmadım zaten iki güne bir ilişkide mutlaka tutar dedi doktorum . Yumurtla çatlama diye strese girme raht olun dddi. Benim.on gün akıntım oluyo akıntı baslayinca iki güne bir düzenli ilişki oluyor ordan biliyorumm canimm
Tam istediğim cevap bende böyle düşünüyprum sağol tatlım

Bak böyleydi canım telaş etme ama bekle bence erken öğrenmek daha kötü çok stres oluyor insan keseydi bebekti falan hayırlısı olsun şimdiden
Ayyy benimde dün böyle çıktı. ben hala emin değilim😌😌

Eklentiler

• 1643790527710.jpg
    1643790527710.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 35
Canım sağlık ocağı çok yakınımdaydı, devlet hastanesi yok yakınımda diye üşendim bi nevi afyonum patlamamıştı😅 ama gitcem galiba acile🤦🏻‍♀️ Sabaha kadar olmamış ama sabah peçeteye silerken azıcık açık pembe leke oldu
Devlet hastanesi yakınsa hiç bekleme bnce hemen git yap

İlk görebiliyo musunuz diye attığım ilk idrardı, biraz önce bi kaset bi erken gebelik yaptım ilk idrar değildi. Ay bilmiyorum ya sağ alt karın kasık tarafında ara ara ağrı var
İdrardan dolayı olmuş olabilir kuzum daha 4 günümüz var çok erken gün içindeki idrarda gözükmesi için. Biz ne dersek diyelim en doğru sonucu kan testi verecek üşenmiyorsan hastaneye git kuzum yarına kadar kendini yiyip bitirme

Hsg den sonra normal hayatına devam edebilirsin demişlerdi bana canım hatta bu akşam da bir engel yok demişti birliktelik için hsg yi çeken doktor döngülerim kısa demiştim ona istinaden. İster istemez hassasiyet oluyor ertesi akşam başlamıştık biz. Sen kendini iyi hissediyorsan değerlendir istersen
Evet canim degerlendirecegiz kasiklarmda falan agri var yumurtlamadan mi hsg den mi anlamadim.insallah hayirlisi olur.

X