Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi İnşallah, kan sonucu yarın oglenmis nasıl dayancam..
Acaba gün içinde tekrar test yapsammi emin olmak için
Yarin ilk idrarla yaparsın canim istiyorsan en net o şekilde çıkar gün içinde sıvı aldığımız için ve sık idrara ciktigimizdan daha silik çıkabilir canın sıkılmasın gecikme olunca farketmiyor idrarda her şekilde çıkıyor ama daha düşük değerlerde fark ediyor simdi tadını çıkar 🌸

Kızlar ben hiç ovü test kullanmadım reglim düzensiz mesela bu ay 45. Gün geldi ancak reglden sonra gün aşırı ilişki yaşıyoruz yinede takibe gerek varmıdır ? Kesin gün aşırı oluyor eşim nöbette veya görevde olmadığı sürece ne diyorsunuz şart mı test ?
Canimm ben bı ay yaptım ovu çok strese girdim yok çatladı yok kizardi ilişki olacak falan sonra bıraktım yapmadım zaten iki güne bir ilişkide mutlaka tutar dedi doktorum . Yumurtla çatlama diye strese girme raht olun dddi. Benim.on gün akıntım oluyo akıntı baslayinca iki güne bir düzenli ilişki oluyor ordan biliyorumm canimm

Kızlar ben hiç ovü test kullanmadım reglim düzensiz mesela bu ay 45. Gün geldi ancak reglden sonra gün aşırı ilişki yaşıyoruz yinede takibe gerek varmıdır ? Kesin gün aşırı oluyor eşim nöbette veya görevde olmadığı sürece ne diyorsunuz şart mı test ?
Uzmanlar haftada en az 3 kez birliktelik yaşıyan çiftlerin takip ettirmesine gerek yok diyor. Aslında gerek yokta teste hani bilmiyorum zor olunca sanırım o cazip geliyor en azından gününü net biliyim mantıgı.

Bana hiç bişey vermediler ya 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ sağlık ocağı olduğu için sonuç geç geliyormuş, başka biyere gönderiyorlarmis kanları
Onlar vermez sen isteyeceksin kuzum. Evet biraz geç düşüyor ama yarını beklemiyorsun en azından. E nabızdan bakarsın akşama doğru
Kuzum onu söyledi hemşire baktım ama barkod no bulunamadı diyo 11de alıyolarmış kanları sistemde olmadığı için mi acaba
Tatlım daha laboratuvara gidecek, o barkodlar sisteme girilmeden girişin görünmez zaten. Az sabır 😁 sağlık ocağında girişi yapılmıyor, laboratuvarda yapılıyor. Ben de sabırsıxlandım sizin için yaaa

Tucimooo kafayi yiyecegim dayanamadim senin yuzunden gittim kaset ttest yaptm cok cok silik cikti :) daha once hic gormeemistim boyle. Fotoda cikmadii galiba ama ekliyorum ay cok heyecan yaptiimmm

Eki Görüntüle 2999315
Böyle siliik bir çizgi çıktığında birinde değerim 12 birinde 25 çıkmıştı, bence gebelik var umarım sağlıkla ilerler

Bata kaç gün var canım sonuç ne zaman çıkacak ay çok heyecanli 😍
Pazartesiden itibaren bu 3-4 gun icinde olmam gerekiyordu. Hic beklemiyordum ilk denemede olacagini. Annem bile beeni 8 seneede dogurmuss:) hem kist sorunum vardi hem de 5-6 sene once hormon tahlillerim cok iyi degildi. Yasim da 30 u gecti. Zor olur diye dusunuyordum. Cok surpriz oldu. Bu ay bizim 1. Evlilik yil donumumuz bir de :)) guzel surpriz oldu.

Düzenli ilişki varsa hic gerek yok canim yapacaksan bile eşine söyleme ben söyliyordum da çok cani sıkılıyordu mecbur hissettiği için bütün keyfimiz kaçıyordu ona odaklandigimizdan

İnşallah bebiş gelir bu sefer ümitleriniz boşa çıkmaz 🙏🏻 Kız buldugumuz her fırsatı değerlendiriyoruz bu ay boşver enişte kendini iyi hissediyorsa devam et gitsin 😂 hayır ben bu ay geçen aylar uzmanları dinledikte gün aşırı oldu ne oldu kafasındayım 😂
Valla ben tükendim artık yeter 😁 bir ay da böyle denemiş olduk bakalım
Benimde daha hamilelik nasip olmadığı için şeyi merak ediyorum ikinci çizgi nasıl oluşuyor. Orda idrar damlattıktan sonra ilerliyor da kıpkırmızı oluyor ya c çizgisi oraya ilerlerken mi t çizgisi oluşuyor napıyor bunu merak ettiğim için yapasım var sonra vazgeçiyorum inşallah sabredip 14-15 i gibi göreceksin zaten çift çizgiyi diyorum 😅😅
Kız ne 14 ü 15i 😁 adete göre değil iğneye göre hesaplıyoruz bekletmeyin beni 🤣 iğneden sonra 12.gün belli olur yani 10 Şubat. Ama ben beklemek istiyorum hayal kırıklığı olmasın diyorsan bekle tabii. Oğlumun doğumgünü 9 Şubat, onun şansına o gün denicem

Pazartesiden itibaren bu 3-4 gun icinde olmam gerekiyordu. Hic beklemiyordum ilk denemede olacagini. Annem bile beeni 8 seneede dogurmuss:) hem kist sorunum vardi hem de 5-6 sene once hormon tahlillerim cok iyi degildi. Yasim da 30 u gecti. Zor olur diye dusunuyordum. Cok surpriz oldu. Bu ay bizim 1. Evlilik yil donumumuz bir de :)) guzel surpriz oldu.
Ay ne guzell kanda da güzel değerler çıkar inşallah canim benim önemli olan sağlıkla ilerlemesi 🌸

Yaptım şimdi negatif canım hatta başka bi marka erken gebelik de yaptım negatif :KK43: ay çok heveslenmiştim ya regl oluyorum sanırım🥺
Yaaa dur hemen bozma moralini kuzum bu çizgi çıkan hangi testti ki ilk idrar değil ya ondan çıkmamıştır belki yaptıkların ağrın falan var mi çoğaldı mi lekeler

Eklentiler

• E4A02330-F34A-4D6A-A7CB-D296A981206A.jpeg
    E4A02330-F34A-4D6A-A7CB-D296A981206A.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 58
Yaptım şimdi negatif canım hatta başka bi marka erken gebelik de yaptım negatif :KK43: ay çok heveslenmiştim ya regl oluyorum sanırım🥺

Canım kan verdim yarın çıkar dediler ama acile gidicem gibi😬 ya bide bu lekelenmeler çoğalıyo kahverengi acaba regl mi oluyorum diye de düşünmeden edemiyorum :KK43:
Kimyasal gebelik olabilir

X