Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi İnşallah, kan sonucu yarın oglenmis nasıl dayancam..
Acaba gün içinde tekrar test yapsammi emin olmak için
Yarin ilk idrarla yaparsın canim istiyorsan en net o şekilde çıkar gün içinde sıvı aldığımız için ve sık idrara ciktigimizdan daha silik çıkabilir canın sıkılmasın gecikme olunca farketmiyor idrarda her şekilde çıkıyor ama daha düşük değerlerde fark ediyor simdi tadını çıkar

Canimm ben bı ay yaptım ovu çok strese girdim yok çatladı yok kizardi ilişki olacak falan sonra bıraktım yapmadım zaten iki güne bir ilişkide mutlaka tutar dedi doktorum . Yumurtla çatlama diye strese girme raht olun dddi. Benim.on gün akıntım oluyo akıntı baslayinca iki güne bir düzenli ilişki oluyor ordan biliyorumm canimm

Uzmanlar haftada en az 3 kez birliktelik yaşıyan çiftlerin takip ettirmesine gerek yok diyor. Aslında gerek yokta teste hani bilmiyorum zor olunca sanırım o cazip geliyor en azından gününü net biliyim mantıgı.

Bana hiç bişey vermediler ya sağlık ocağı olduğu için sonuç geç geliyormuş, başka biyere gönderiyorlarmis kanları
Onlar vermez sen isteyeceksin kuzum. Evet biraz geç düşüyor ama yarını beklemiyorsun en azından. E nabızdan bakarsın akşama doğru
Kuzum onu söyledi hemşire baktım ama barkod no bulunamadı diyo 11de alıyolarmış kanları sistemde olmadığı için mi acaba
Tatlım daha laboratuvara gidecek, o barkodlar sisteme girilmeden girişin görünmez zaten. Az sabır sağlık ocağında girişi yapılmıyor, laboratuvarda yapılıyor. Ben de sabırsıxlandım sizin için yaaa

Tucimooo kafayi yiyecegim dayanamadim senin yuzunden gittim kaset ttest yaptm cok cok silik cikti :) daha once hic gormeemistim boyle. Fotoda cikmadii galiba ama ekliyorum ay cok heyecan yaptiimmm

Eki Görüntüle 2999315
Böyle siliik bir çizgi çıktığında birinde değerim 12 birinde 25 çıkmıştı, bence gebelik var umarım sağlıkla ilerler

Bata kaç gün var canım sonuç ne zaman çıkacak ay çok heyecanli
Pazartesiden itibaren bu 3-4 gun icinde olmam gerekiyordu. Hic beklemiyordum ilk denemede olacagini. Annem bile beeni 8 seneede dogurmuss:) hem kist sorunum vardi hem de 5-6 sene once hormon tahlillerim cok iyi degildi. Yasim da 30 u gecti. Zor olur diye dusunuyordum. Cok surpriz oldu. Bu ay bizim 1. Evlilik yil donumumuz bir de :)) guzel surpriz oldu.

Düzenli ilişki varsa hic gerek yok canim yapacaksan bile eşine söyleme ben söyliyordum da çok cani sıkılıyordu mecbur hissettiği için bütün keyfimiz kaçıyordu ona odaklandigimizdan

Valla ben tükendim artık yeter bir ay da böyle denemiş olduk bakalım
Kız ne 14 ü 15i adete göre değil iğneye göre hesaplıyoruz bekletmeyin beni iğneden sonra 12.gün belli olur yani 10 Şubat. Ama ben beklemek istiyorum hayal kırıklığı olmasın diyorsan bekle tabii. Oğlumun doğumgünü 9 Şubat, onun şansına o gün denicem

Ay ne guzell kanda da güzel değerler çıkar inşallah canim benim önemli olan sağlıkla ilerlemesi

Yaptım şimdi negatif canım hatta başka bi marka erken gebelik de yaptım negatif ay çok heveslenmiştim ya regl oluyorum sanırım
Yaaa dur hemen bozma moralini kuzum bu çizgi çıkan hangi testti ki ilk idrar değil ya ondan çıkmamıştır belki yaptıkların ağrın falan var mi çoğaldı mi lekeler

Yaptım şimdi negatif canım hatta başka bi marka erken gebelik de yaptım negatif ay çok heveslenmiştim ya regl oluyorum sanırım

Canım kan verdim yarın çıkar dediler ama acile gidicem gibi ya bide bu lekelenmeler çoğalıyo kahverengi acaba regl mi oluyorum diye de düşünmeden edemiyorum
Kimyasal gebelik olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…