Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bebiş gelir bu sefer ümitleriniz boşa çıkmaz Kız buldugumuz her fırsatı değerlendiriyoruz bu ay boşver enişte kendini iyi hissediyorsa devam et gitsin hayır ben bu ay geçen aylar uzmanları dinledikte gün aşırı oldu ne oldu kafasındayım

Bunu bende düşündüm biliyor musun o pozitif çizgiyi görmek için bugün test yapacaktım iğnenin etkisi de olsa o hcg testinde çift çizgiyi görmek istiyorum
Benimde daha hamilelik nasip olmadığı için şeyi merak ediyorum ikinci çizgi nasıl oluşuyor. Orda idrar damlattıktan sonra ilerliyor da kıpkırmızı oluyor ya c çizgisi oraya ilerlerken mi t çizgisi oluşuyor napıyor bunu merak ettiğim için yapasım var sonra vazgeçiyorum inşallah sabredip 14-15 i gibi göreceksin zaten çift çizgiyi diyorum

Kizlar sağlık ocağında test verdiyseniz e nabiza ertesi gün düşüyor.
Bagli olduğunuz il/ilcenin devlet has.lab.sonuclarindan bakabilirsiniz.Ben de hep e nabiza bakardim meger yanlis yapiyormusum

Ay hadi İnşallah, kan sonucu yarın oglenmis nasıl dayancam..
Acaba gün içinde tekrar test yapsammi emin olmak için
Bak böyleydi canım telaş etme ama bekle bence erken öğrenmek daha kötü çok stres oluyor insan keseydi bebekti falan hayırlısı olsun şimdiden

Eklentiler

• image.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben hiç ovü test kullanmadım reglim düzensiz mesela bu ay 45. Gün geldi ancak reglden sonra gün aşırı ilişki yaşıyoruz yinede takibe gerek varmıdır ? Kesin gün aşırı oluyor eşim nöbette veya görevde olmadığı sürece ne diyorsunuz şart mı test ?

Yazışmaları kaçırdım kan verecektin saat 9 da verdin mi sonucu ne zaman cıkacakmıs
Canım kan verdim yarın çıkar dediler ama acile gidicem gibi ya bide bu lekelenmeler çoğalıyo kahverengi acaba regl mi oluyorum diye de düşünmeden edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…