Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 gün kalmasına rağmen çizgi bariz görünüyo canım erken mi yumurtlama olmuştu gözünaydın bence hemen bi kan tahlili ver inşaAllah bebişin seninledir
Canım 21 22 Ocak pik gördüm ovulasyonda, 23 ocakta çatlama
İnşallah çok teşekkür ederim umutlandim iyice

Canım 21 22 Ocak pik gördüm ovulasyonda, 23 ocakta çatlama
İnşallah çok teşekkür ederim umutlandim iyice
Çatlamadan 10gün sonra çıktı demek çok iyi offf bende şimdi çatlamanın 10.gününü hesap edip test yapmaya başlarım dayanamam
Tamamdır teşekkür ederim
Peki sorarlarsa bata 5 gün var desem yine yaparlar mı adet gününü bekletmezler umarım
bat tarihini karıştırma sakın kimisi uyuzluğuna gidiyo yapmıyo sonra testte pozitifi gördüm de sen inşaAllah güzel bi değer çıkar

Yaa inşallah hepimiz pozitifleniriz
Benim pazardan beri kasıklarımda ağrı vardı hele pazartesi hareket etmekte zorlandım iki saat ve en son belime ağrı girdi gitti kısa sürdü. İnşallah yerlesmedir dedim bakalim

Aminn canım Hadi hayırlısı olsunn belirtilerinde varmış mutlaka sonucunu yaz buraya bende merak ettim

Tebrikler
Kaç aydır deniyorsunuz canım
İlişki günleri nasıl oldu
Bu ay bir şey denediniz mi farklı
İlk denemem sayılır canım. Kasım ayında daha çocuk dusunmyorken kaçırma oldu o ay heycanlandim ozamandir istiyorum ama yumurtlama olayını bilmiyordum. Aralık ayında annem bizdeydi değerlendiremedik. Bu ay ovulasyon testine göre değerlendirdik bakalım inşallah pozitiftir

Merhaba kizlarr bata 5 / 6 gün kala yaptığım test, 5 dakika dolmadan silik çizgi çıktı
Sizce bişey var mı? Çok heyecanlandım
Kan versem çok mu erken
Gözün aydın şubatta çok pozitifli olacak bence 5, 6 gün kala kan değerin düşük çıkar stres yaparsın bekleyebiliyorsan batı bekle bence

Gözün aydın şubatta çok pozitifli olacak bence 5, 6 gün kala kan değerin düşük çıkar stres yaparsın bekleyebiliyorsan batı bekle bence
Teşekkür ederimm hayır hayır bekleyemem haklısın bende öyle düşündüğümden gitmesemmi ki diyorum ama dayanamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…